Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma Compressa CP50 vs Okuma Trinity TNF-365

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında türkiye22 tarafından paylaşıldı.

1. türkiye22

türkiye22 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ismim furkan istanbuldan aranıza katılıyorum yeni bir olta takımı yaptım ve iki makina arasında kaldım sizin tavsiyeniz nedir

Okuma Compressa CP50 makine Olta makinalar AVmarketi.com
    ve ya Okuma Trinity TNF-365 makine Olta makinalar AVmarketi.com

kesin alacağım kamış ise şu: Lineaeffe Epx Infnty 390cm Surf Kam Olta kamlar AVmarketi.com
    50 60 liraya başka önerisi olan var ise bekliyorum.beklemeli av ve belki olursa at çek av için kuruyorum setimi iyi forumlar..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. türkiye22

türkiye22 Yeni Üye

Cevaplarınızı bekliyorum

4. KalamA

KalamA Daimi Üye

Furkan merhabalar, forumu biraz gezip araştırınca at-çek ve yemli beklemeli stilin aynı takımla sağlıklı bir şekilde icra edilemeyeceğini rahatlıkla farkedersin. Bütçen doğrultusunda takıma daha fazla bir miktar ayıramayacağını anlıyorum. Yemli beklemeli av için nacizane ben senin yerinde olsaydım sanırım bu kamışı seçerdim: Pro Surf Kamış 4,20 mt - Av marketi, Av malzemeleri, Balık malzemeleri, Balık marketi, Olta kamışları, Olta makinaları . Fiyatına göre bence iyi bir kamış, uzun süredir kullanımımda. Makine olarak 100 TL'yi biraz geçebilirsen birçok öneride bulunabilinir aslında. Ama bütçene göre yine ben senin yerinde olsaydım, üzerinde misinası sarılı halde satılan sanırım şu makineyi tercih ederdim: OKUMA BOXTER BXF60 MAKNE Olta makinalar AVmarketi.com .

At-çek daha ağır basıyor ise de şu kamışı alır geçerdim: LONDON PELISTICK PARALI 15-40 GR ,270 CM OLTA KAMII | Pelican Paral Olta Kamlar . Makine olarak da bütçemi zorlar forumda şu anda ''Sıcak Fırsatlar'' bölümünde satışta olan bazı spin makineler var, bunlardan oldukça uygun fiyatlı olduğunu düşündüğüm Shimano Aernos 2500'ü kesinlikle ne yapar eder alırdım ;) Allah gönlüne göre versin diliyorum...

5. türkiye22

türkiye22 Yeni Üye

Merhalar hocam fazla bir bütçe ayıramadığımı bende biliyorum yorumunuz için teşekkür ederim ilk yolladığınız kamışı gözüme kestirdim onu almayı düşünüyorum şuan makinam sorun kaliteli bişey almak istiyorum ama bütçem el vermiyor şuanlık sipariş vermiyim o zaman belki bütçemi güzel bir makina için yeterli duruma getirebilirim ya da ikinci el alabilirim ama çok sorun çıkarır diye çekiniyorum iyi günler dilerim

KalamA bunu beğendi.