Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

okuma evenge r65 b ryobi ecusima 8000vi tavsiyelerinizi bekliyorum

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında cenoz tarafından paylaşıldı.

1. cenoz

cenoz Yeni Üye

arkadaşlar iki makine arasında kaldım kıyı ve tekne avlarında kullanacağım yardımlarınızı bekliyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. tarsus33

tarsus33 Üye

şahsi fikrim okuma bence ömürboyu garanti ve teknikservis desteği olması açısından fark yaratıyor.

CRD bunu beğendi.
  4. ToprağınSesi

ToprağınSesi Aktif Üye

Selamlar arkadaşım. Ben sana başka bir makine önereyim ki aşağı yukarı aynı sınıfta sayılır.RYOBİ ECUSİMA SURF 75 ve 85 likleri mevcut. ve yeni çıktı ben çok beğendim ve aldım. fiyatı da 200 tl civarı üstelik 8 kglık kalama gücü var ve eskilerinden bir bilyası fazla. artı japon malıdır. ImageUploadedByTapatalk1419071911.815901.jpg

Topuz kolu ve görüntüsü şıklığı ve 555 grlık ağırlığıyla yemli avlarda dahil her türlü ihtiyacını görür. Bir gözat derim...

galapagosluiguana bunu beğendi.
  5. aliozturk

aliozturk Aktif Üye

Arkadaşalr normalinde çok makina tavsiyesi yapılır ama şimdi kafa karıştırmayalım en mantıklısı iki makina arasında seçim yapsın iki makinada işinizi görür ben okumanın avanger 65a sını 2 yıl kullandım güzel makina ryobininde hem naxo hemde appulse serisi var ecusima yıda met ediyorlar hangisini alsan pişman olmazsın gözüne kestirdiğini al gitsin.

6. cenoz

cenoz Yeni Üye

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim okumayı 110 tl ye ryobi yi 140 tl ye buldum aralarında fiyat olarak çok fark yok çok bilmemek kaydıyla okuma 7 biyeli ryobi 5 bilyeli performans açısından bir fark yaratırmı bilmem dükkan sahibinin birisi okumayı diğeri ryobiyi met etti zor bir seçim olacak hayırlısı bakalım

7. tarsus33

tarsus33 Üye

bilya faktörü tabiki + dır, dahaönceki mesajımda da belirttiğim üzere birde ömürboyu garanti ve teknik destek sözkonusu buda pek hafife alınacak bir özellik değil kendi kanaatimce.

8. mctymn

mctymn Aktif Üye

ikiside aynı ayarda makineler. malzemecide ikisinide kontrol et , hangisini beğenirsen onu al.hayırlı olsun..

9. γavuz

γavuz Daimi Üye

okuma markası iyidir.. fakat ryobi bu avenger markasından daha iyi benim görüşüm..

10. taner.a

taner.a Aktif Üye

Arkadaşlar belirtmiş,Okuma nın yedek malzeme sorunu yok.Kafası kolu parçası mevcut.Avdada üzmez.Ryobide iyi makinedir.Ağırlıklarına ben bakmadım hangisi hafif ise alın geçin.

11. tarsus33

tarsus33 Üye

Mecit abi size bu konuda katılmıyorum, konu ayar olursa okuma gerçekten elinizde akar, riyobi hernekadar çalışsa da motorun ince ziriltisi bugünkü avda kulağıma takılmadı değil.