Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma Fina Pro 240 cm 15-40 gr

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında DarkSaga tarafından paylaşıldı.

1. DarkSaga

DarkSaga Aktif Üye

Başlıktan da anlaşılacağı gibi spin için Okuma Fina Pro 240 cm 15-40 gr düşünüyorum tabiki sadece düşünmekteyim alıp almama kararını burdaki tecrübe sahibi kişilerin yorumlarına göre vericem. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karacicek

karacicek Aktif Üye

Bence acele etme ,
    Daha iyi öneriler gelebilir belki....!

Eğer bütçeyi biraz arttırma şansın var ise ; Okuma Salina Sea Spin 240.cm 10-40.gr öneririm. Gerçekten güzel bir kamıştır. Kullanıcısını pişman etmez. Bende 288.cm 15-45.gr olanı var. Keyifli bir kamış.
    Okuma Salina Sea 240cm 10-40g Spin Olta Kamışı - n11.com

eylmz bunu beğendi.
  4. ErBo62

ErBo62 Aktif Üye

fladen xta flexx kamışada bakabilirsin fiyatına göre yorumlarda gayet başarılı hem 10-40 hem 15-40 gr atar aralıklı olanı var.

5. DarkSaga

DarkSaga Aktif Üye

fladen vs okuma :) varmı arttıran?

6. Syardim

Syardim Üye

Fladen Maxximus Total Flexx kullanıyorum ve gerçekten mennunum, alana zarar vermez diye düşünüyorum.
    Okuma ya göre daha hassas ve esnek bir yapıya sahip, bu esneklik kişiden kişiye + / - değerlendirme farklılığı gösterebilir, benim tercihim Flanden.

7. DarkSaga

DarkSaga Aktif Üye

Şimdilik bütçeyi aşar :)

İlgimi çekti bakalım iiy olan kazansın :)

O model biraz tuzlu :)

8. confused

confused Aktif Üye

fina pro 270 kullanıyorum dead ringer 40 ile kombin yaptım 240ını da av ortağım kullanıyor henüz bir problemle karşılaşmadık yaklaşık bir yıldır kullanıyoruz en büyük avım 50cm bir turna rahat çektim fakat başka spin kamış kullanmadığım için şu daha iyi şu daha kötü diye birşey söyleyemeyeceğim.Atar aralığı güzel 7-35 fakat kamış 15 gr üzerinde kendini göstermeye başlıyor 20 gr üzeri kaşık ve sahtelerde uzak atışlar keyif veriyor wtd çalışmalarım sürüyor sanırım misinamdan kaynaklanan bir gariplik var rover 98 su üstü ile sahte kıyıya yaklaştıkça aksiyon belirginleşiyor uzakta iken pek kıvırtmıyor.Kamış uçtan hızlı aksiyona sahip fakat bana sert bir kamış gibi hissettiriyor 240lık versiyonu daha esnek erim mesafeleri aynı.Atış esnasında abansanızda teknik bir atışta yapsanız erim pek değişmiyor bu yüzden kendinizi fazla yormadan aynı uzaklıkta atış yapabilirsiniz 4-5 saat aralıksız at çek yapabilirsiniz sonrasında yorgunluk hisedebilirsiniz.İlk spin kamışımdır abanarak kıramadım bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum.

korayb3406 bunu beğendi.
  9. DarkSaga

DarkSaga Aktif Üye

Fina Pro ya satıcı olsanız bu kadar anlatırdınız herhalde :) hemen alacağım bir tane :)

10. confused

confused Aktif Üye

Hayırlı olsn kamış müthiş bir kamıştır iddam yok ama başlangıç için tatmin eder diyebilirim

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Ucuz ve yedek parça olması avantajı tabi..Kışın lodos sonrası biriken çer çöp çuval..Atarken sahte takıldı kamışın uçu çat denize kırıldımı kırılmadanmı uçtu Allah bilir nise..Cengizden 20 liraya parçasını almıştım..Mesela Silstar technoflex kamışın ucunu 10 cm misina az kopsun diye uğraşırken kırdım ama yedek parça temin edebilieceğim yer bulamadım..Yani yedek parça bazen candır özellikle ucuz aletlerde.

Levreko bunu beğendi.