Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma lb 65 makina ve Lineaeffe oyster cast kamış 4.20 Başımıza bela oldu :)

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında ahmetselimden tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ahmetselimden

ahmetselimden Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Ben balık sevdasına 3 ay önce başlayanlardanım çok fazla tecrübem yok balık tutma konusunda. Lakin azimle yol almaktayım. Geçen gün arkadaşımın kullanmadığı Okuma lb 65 makina ve Lineaeffe oyster cast kamış 4.20 olta takımını aldım. Ama surf nedir spinning nedir bilmeden. :( geçen gün tuzla sahilden sallayayım dedim olta bir tarafa uçtu kurşun bir tarafa. bende o günden sonra kullanmadım oltayı, rapala ile atış yapmak istiyorum.bu makina ile takas edebileceğim jig olta takım önerilerinizi bekliyorum . 3 aydır her akşam sahile gidiyorum ama ne çare keyif alamıyorm. bu konuda yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. balıkçılık terimlerinde ve ürünlerinde acemiyim .şimdiden çok teşekkür ederim. hayırlı akşamlar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bu başlık yanlış olmuş, hem de çok yanlış..
    Konuyu görenin aklına bu ürünlerle ilgili bir şikayetinizin olduğu ve çözümlenemediğinden başka bir şey gelmesi mümkün değil.

Derdinizi daha iyi anlatacak bir başka başlıkla bir başka konu açmanızı öneririm..

ahmetselimden bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.