Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma Luremania 185cm 3-12g (Alinik)

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında around deep tarafından paylaşıldı.

1. around deep

around deep Aktif Üye

Herkese merhaba,
    basliktan da anlasilacagi uzere Okuma Luremania 3-12g aksiyonlu kamis elinde olan ve satmak isteyen varsa oncelikle forum uzerinden satin almak istiyorum.
    5065034414 Numarali telefondan da ulasabilirsiniz, rast gele.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. around deep

around deep Aktif Üye

Desenize yaz geliyor herkes mesgale olsun diye LRF takim topluyorken neden sana satsinlar ki? :)
    Neyse bir hafta bekleyecegim, sayet satan olursa lutfen irtibata gecsin.
    Ayrica illa Okuma olacak diye de bir kaide yok. Muadil bir kamis ta olabilir.
    Herkese rast gele

4. Serdar75

Serdar75 Üye

Selam bu kamıştan çoğu yerde stok yok ama Ankara da bir av bayiinde var ve bende hafta içi gidip alacağım, hafta sonları çalıştığım için telefon edip ayırttım ellerinde 2 adet olduğunu belirtmişlerdi. Diğeri satılmamışsa sana bilgi veririm

5. around deep

around deep Aktif Üye

Tesekkur ederim bilgi icin. Okuma nasip olmazsa Shimano dusunecegim.

6. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Luremania önermem. Ben misinayı uca dolamaya bu kadar meraklı bir kamış daha görmedim. Hele ip misina kullanıyorsanız tam beter. Fincanların diziliminden midir nedir her fırsatta uca misina dolanıyor.

KalamA bunu beğendi.
  7. Serdar75

Serdar75 Üye

Murat ağabey önermemiş ama ben bugün bu kamışı aldım.
    Bu kamışı seçme nedenlerimin ilki boy ve atar değerleri, ikincisi yurdumuzda bu stil av yapan bir arkadaşın başarısı, paylaşımları ve kullandığı kamışın bu olması ( LRF Turkey isimli facebook sayfasında mevcut ), üçüncüsü spin takımımda da OKUMA V system kullanıp memnun olmam.
    Eğer fikrin ve değişmez ve almak istersen aldığım yerin linkini veriyorum, fiyat da gayet cazip geldi bana 68 TL
    OKUMA Lure Mania Serisi Spin Olta Kamışı

ben bugün aldım ve stoklarında birkaç tane daha olduğunu söylediler, arayıp teyit edebilirsin. Ayrıca bir link daha veriyim, burada da stok ta var görünüyor.

https://www.avburada.com/urun/okuma-luremania-3-12-kamis-185cm-l/27042

around deep bunu beğendi.
  8. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

At-çek kamışlarında ilk dikkat ettiğim şey, makine yuvasının alttan sıkıştırmalı olmasıdır. Bu sayede sürekli elinizin temas ettiği üst kısım zırt pırt gevşemez. Luremania o yüzden cazip gelmişti ama dediğim gibi, deli etti.

9. around deep

around deep Aktif Üye

Merhaba Murat Agabey,
    258 Luremania var bende gerci bu sene alipta hic kullanmadim. Ama aksiyon malzeme ve fiyat karsilastirmasi yapinca mantikli geldi Luremania 185.
    Bendekine karsi da bir on yargi olustu :/

Agabey, acaba bu misinanin uca dolasmasi kamisin uc kisminin aksiyonunun dusuk olmasindan kaynaklaniyor olabilir mi?
    Demek istedigim UL kamisim var. Kamis saptan uca kacar yekpare yumusak ve ani sallanmalar yaparak karismiyor. Acaba bunda sadece ucu yumusak ve sahte uca yaklasinca ve sen de oynatinca karisiyor mu?

10. around deep

around deep Aktif Üye

Herkese merhaba,
    Kimseden ses cikmayinca dun gece Luremania siparis ettim. Umarim hersey dusundugumuz gibi olur. Ilgilenen herkese tesekkurler.

TekAdam bunu beğendi.
  11. eylmz

eylmz Daimi Üye

Hayırlı olsun dostum erdal hocamın verdığı kamısı kullanıyorum bende gayet güzel derelerde iyi iş yapıyor