Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma raw 2 65 hk.

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında akifd89 tarafından paylaşıldı.

1. akifd89

akifd89 Aktif Üye

Abilerim merhaba. Şu sıralar yeni bir makine almayı düşünüyorum. 450 tl bütçe ayirabildim.
    Çok makine araştırdım ancak raw 2 65 fiyat ve performans olarak iyi gibi. Değerli yorumlarınızı ayırdığım bütçeye göre belirtirseniz çok sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Erdembye

Erdembye Aktif Üye

Arif Kardeşim hangi disiplin ile nerede hedef balık kaç kg bunları da yazarsan daha doğru yorumlar olacaktır.

4. akifd89

akifd89 Aktif Üye

Daha çok surf disiplini için düşünüyorum abi hedef balık bir çok kişi gibi cinekop ve lüfer. Boğaz da surf ve yemli atışlarda beni uzmeyecek bir makine istiyorum.

5. flos rua

flos rua Misafir

65 ağır 55'lik bakmalısın

coner bunu beğendi.
  6. akifd89

akifd89 Aktif Üye

55te olabilir bu disipline uyar mı peki

7. flos rua

flos rua Misafir

55'lik kullanan çok gördüm gayet iyi de balık alıyorlardı

coner bunu beğendi.
  8. Cevat Göven

Cevat Göven Aktif Üye

okuma raw 2 lerin gövdeleri aliminyum olarak yazıyor ama resimlerinde plastik gibi görünüyor,daha önce okuma poverliner 865 aldım oda aliminyum gövdeli yazıyordu fakat rotor grafit, gövde plastik çıktı aliminyum gövdeler biraz ağırda olsa daha güven verici yağdan dolayı zamanla yük altında plastik gövdelerin yataklarında laçkalaşma boşluklar oluşuyor güç kaybı yaşanıyor roby aplause600 makinam ful metal gövde,aynı merada aynı kamışla poverliner 865 i denedim sıkı kalamayla kamış yardımsız direk makine gücüyle kiloluk balıkta okuma yolda zorlarken ryobi daha yokmu diyor,benim düşüncem koldaki esneme dişlilerede yansıyor,ryobi de ise ne sağa sola nede ileri geri hiç boşluk yok,okuma raw 2 55 te merağım var hafifliği dolayısı ile ama gövde yapısını bilmediğimden netten almaya cesaret edemiyorum,ev malzeme çöplüğüne döndü,birsürü makinam var daha kullanmadığım ,bilinçsiz tüketim çılgınlığı raw 2 55 kullanan varsa makinanın gövde yapısı hakkında bilgi verebilir mi,şimdiden teşekkür ederim

coner bunu beğendi.
  9. Levreko

Levreko Aktif Üye

abi ben daha 1 ay önce raw II 40 aldım makarasıda alüminyum ve makine gerçekten çok sağlam eline alınca sağlamlığını anlar hissedersin tank gibi metal yığını makina ama biraz ağır ama çok değil kalamasıda çok hassas çalışıyor makinayı aldığınız zaman iyiki almışım dedirten bir makina hatta almadan önce forumda konu açtım herkes tavsiye etti özeliklede eşref abi @coner kendisinde 40 lığından 80liğne kadar serisi varmış daha önce açtığım konuyada bak Okuma Raw II 4O YADA Daiwa exceler 3000 HA sizce hangisi - BalıkSevdam

10. coner

coner Daimi Üye

Levreko ve flos rua bunu beğendi.
  11. flos rua

flos rua Misafir

3 gün önce raw II 40 inceledim ciddi manada sağlam makine bir defa güven veriyor aklında Şüphe bırakmıyor tavsiye ederim.

coner bunu beğendi.