Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

okuma RTX 40 S SPİN MAKİNE 210 GRAM SIFIR

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında mustafasezer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mustafasezer

mustafasezer Üye

Merhaba,
    1 kaç ay once sezona hazırlık ıcın aldıgım.Okuma rtx 40 s makinemi satıyorum.Satma sebebim aslında asıl istediğim makine renginden dolayı okuma trio 40 s di.Yanlız hic bir yerde bulamadığım için rtx 40 aldım.Daha sonra Yalova seyehatimde hiç düşünmediğim bir anda balık malzemesi için gittiğim bir balık av malzemesi satan yyerde trio 40 s gördüm.dayanamadım onuda aldım.Suan okuma trio 40 s kullandığım için elimde aynı turden hatta daha hafif olan okuma rtx 40 fazlalık oldu.Evde duracağına belki birisi almak ister .Makine balık olmadığı dönemdi zaten 2,veya 3 kez test yapıldı.kısa süreli kullanıldı.Sıfır ayarındadır.Hatta aldığım yerden birde yedek kafa almıstım yanlız yedek kafa okuma safına noır 40 ın aldığım yer oldugunu soylemıstı test edıp aldım rengi harıc bire bir oluyor.Yanında onuda hediye edeceğim üzerinde 0,22 veya 0,23 lük misina sarılı okuma bblufisşh

makine kargo bana ait yedek kafayla birlikte 150 tl.İstanbuldan görüpte alabilirsiniz.Daha önce cok satıs yaptım internetten güven konusunda emin olun sorun yasatmam yeterki karsı taraf güven versin.

Makine suan fazlalıktır.210 gram olusu ve karbon alısımlı bir makine bilen bilir zaten yanlız kutusunu attıgım ıcın kutusuz vereceğim.ama içinden cıkan patlamıs resımlerı bulunmakta.Zaten omur boyu garantı verılıyor dıye bılıyorum okuma markası
    Resımler ıs yerımden ılanı actıgım ıcın temsılı ama aynısıdır orjınal resmı ancak eve gıttıgımde yayınlayabılırım

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. EmreERDEM

EmreERDEM Üye

Ozelden numaranızı atarsaniz konusalim

4. mustafasezer

mustafasezer Üye

Merhaba makinenin orjinal resimlerini yayınladım.makine sıfır ayarında dedim ama makinede cızık varmıs bayadır bakmıyordum.foto için cıkartınca farkettim ufak hafıf kenarda ve en alt tarafta kozmetik cizik var.Mahcup oldum kusura bakmayın benim aklımda oyle kalmıs resimde göründüğü gibi söylediğim gibi makine kullanmadıgım bır makıne trio 40 s oldugu için ilk bunu aldıgımdan dolayı bır kac kez balık sezonu baslamadıgı donem at cek yaptım genelde cantamda duruyordu.

Bu arada bu cızıklerden dolayı fiyat yedek kafa ile 140 tl kargo bana ait

Yedek kafa hakkında supelerınız olabılır.Cengiz balıkcılık tarafından tavsiye ile aldım orjınal kafa olmadıgı ıcın.kafa ile orjinal kafa aynı ıc kısmı sorun yok cengiz balıkcılık tarafından test edıldı.ogun orjınalı olsaydı ellerınde onu alacaktım.resımdekı beyaz misina okuma trıo 40 s de kullandıgımdan o yok yedek kafadakı mısına ile gönderilecek.Tavsiyem görerek almanız içinizde kuşku olmasın.iade garantili

5. mustafasezer

mustafasezer Üye

sonn 120 tl kargo bana ait bu seferde satılmazsa,evde yedek bulunduracağım.pazarlık ve takas dusunmuyorum.

tsunami34 bunu beğendi.
  6. mustafasezer

mustafasezer Üye

Ürünü satmaktan vazgectım.Tesekkurler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.