Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

OKUMA SALİNA 3 16000 YARDIM.

Konu, 'Jigging (Vertikal Jigging) Jig İle Balık Avı Teknikleri' kısmında tabutaki tarafından paylaşıldı.

1. tabutaki

tabutaki Yeni Üye

MERHABA...
    ARKADASIMDAN OKUMA SALİNA 3 16000 MAKİNA ALDIM AMA SADECE SOL KOL MEVCUT. SOL KOL İLE YAPAMIYORUM. BANA BU MAKİNANIN SAĞ KOLU LAZIM. NEREDEN TEMİN EDEBİLECEĞİM HAKKINDA BANA OLURSANIZ SEVİNİRİM.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. enginson

enginson Daimi Üye

Üsküdar cengiz balıkçılık ile iletişime geçin derim. onlar yardımcı olacaklardır.

4. lodoscubarbaros

lodoscubarbaros Aktif Üye

Makinayı tanıdığım kadarı ile spin tarzı bir makine. Yani sabit kollu cast tipi değil. Soldaki kolun karşısındaki vida başlığını döndürüp gevşetin ve çıkarın. Sonra da soldaki kolu sağa monte edin. Sağdan çıkardığınız kapağı sola takın sıkıca. Basit bir işlem olta kullanan herkes bilir. Kolaylıkla çevrenizdeki balık tutanlardan yardım alabilirsiniz.

5. HasanÖner

HasanÖner Üye

Üsküdar cengiz balıkçılık ile irtibata geçin ve sağ kol için size pim temin etsinler ve makinadaki pimi yenisi ile değiştirin ve kolu istediğiniz şekilde kullanın.

6. tabutaki

tabutaki Yeni Üye

ilginiz için tesekkür ederim....
    Üsküdar Cengiz Balıkçılıkla görüştüm ellerinde salina 2 nin pimi varmıs onu siparis ettim insallah işimi görür.