Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma Trio 55

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında OnurDartar tarafından paylaşıldı.

1. OnurDartar

OnurDartar Yeni Üye

Öncellikle herkese merhabalarımı iletirim.

Yeni bir makine almayı düşünüyorum bütçem ortalama 150-200 TL arasında. Makinayı genel olarak tekneden ve kıyıdan kullanacağım. Tekneden derkende jig ve trofe avı değil yani daha çok yemli dip avlarında kullanacağım. Gittiğim avlaklar genelde 4-15 kulaç arasında değişiyor. Makine boyutu olarak 40-60 lık arası birşey düşündüm yeterli olacaktır çünkü. Ve bu konuda araştırma yaparken Okuma Trio 55 i beğendim ve siz değerli abileriminde fikirlerini almak istedim. Bu makineyi kullanan veya yakınında bir arkadaşı kullanan varsa lütfen yardımcı olsun bu makine 200 TL gibi bir ücreti hakediyormu yada bu fiyat aralığında sizin önerebileceğiniz orta boy makaralı bir makine var mıdır ?

Yorum yapan herkese teşekkülerimi sunarım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dündar

Dündar Daimi Üye

Merhaba Onur.
    Kullanım dahilinde bir ağabeyim var memnuniyetini her defasında dile getiriyor.
    Yalnız benim ki tamamen duyum , tavsiye etmiyorum duyduğumu aktarıyorum.
    Yorumlar mutlaka gelecektir bu konu hakkında , şimdiden hayırlı olsun.

4. KalamA

KalamA Daimi Üye

Onur merhabalar :) Bir süre önce arkadaşıma sahibinden.com adresinden birisinden sıfır Shimano Exage 6000 FC aldık. İzmir içi elden 200 TL karşılığında arkadaşım hem tekne avlarında hem de kıyı avlarında severek kullandığı güzel bir makine sahibi oldu. Bütçen dahilinde bulabilirsen, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Yeni Shimano'n hayırlı olsun ;)

5. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

Okuma trio 65 a kullanıyorum oldukça memnunum sorun yaşamadım şu ana kadar.