Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

OKUMA TRİO 55S misina yardım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında biyologokhan tarafından paylaşıldı.

1. biyologokhan

biyologokhan Yeni Üye

Arkadaşlar Merhaba

Bu hafta okuma trio 55s aldım spin kullanmak için ancak makinaya hangi misinayı saracağıma karar veremdim bu konuda bana yardımcı olur musunuz?:confused::confused:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

Gökhan merhaba, spin için keşke en fazla 40'lık kafa bir makine tercih etseydin. 55 kafa daha çok yemli beklemeli avlar için uygun olur, ağırdır da yorar seni spinde. Hayırlı olsun makinen, güle güle kullan. Okuma seabass 0.28 misina tavsiye ederim bu makineyle kullanman için. Trio'ların ip misina kullanımına uygun olmadığı söyleniyor. Her zaman rastgelsin...

4. biyologokhan

biyologokhan Yeni Üye

KalamA cevabın için çok teşekkür ederim ben bu makinayi çok amacli kullanmak icin aldim onun icin bu modeli sectim yanlis mi yaptim bilmiyorum tabi ama icimden bunu almak geldi. Onerin icin de cok sagol

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

Dostum spin makine olarak can ın dediği gibi çok büyük ben beklemeli avda trio 65 a kullanıyorum iple beraber herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar çokta memnunum güle güle kullan hayırı olsun makinan güzel makina