Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma Trio 65a

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında frenist tarafından paylaşıldı.

1. frenist

frenist Aktif Üye

Merhaba,

Bugün öğle arası hem geçen hafta kırılan kamışımı almak, hem de yeni geldiğini öğrendiğim Okuma Trio 65a makineyi görmek için Üsküdara, Cengiz Balıkçılığa gittim.

Mağaza çalışanlarının ilgi ve alakası her zamanki gibi süper, toptancı olduklarından kalabalık inanılmazdı :)

Bir önceki konumda kararsızım diye yazmıştım. Avenger 65, Zeon 65 ve trio arasında kalmıştım. Diğerlerini almak varken, Trio'ya bu para verirlir mi diye düşünüyordum, Trio yu görene kadar :D:D

Biraz düşündüm 1 sn kadar :rolleyes: sonra sar bana bir tane dedim. Çünkü çok hoş göründü gözüme.

[​IMG][/URL] [​IMG] [​IMG][/IMG]

Makine 610 gram ağırlığında, 4.8:1 devrinde, 9+1 bilyalı, 13 kg çekerli, alüminyum yedek kafalı. İnşallah sorunsuz her türlü avda kullanacağımı düşünüyorum.

Kullandıktan sonra daha detaylı bilgi veririm.

Saygılar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. torik_

torik_ Yeni Üye

55 ini kullanıyorum çok sağlam ve kullanışlı makina,

4. frenist

frenist Aktif Üye

55 ten tek farklı olarak, hem daha büyük hem de devri daha küçük. İki sefer kullandım, kesinlikle tavsiye ederim.

5. fisherman_01

fisherman_01 Üye

öncelikle hayırlı olsun.bende uzun araştırmalar sonrasında 55s almaya karar vermiştim.çok şükür 1 seneden beri kullanıyorum gayet güzel ve kullanımı rahat bir makina.hayırlı avlarda kullanmanız nasip olsun.

6. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Hayirli olsun, yeni makine yeni sans:) bol trofeler