Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma Trıo Rex Tele Surf 4.25M 100-250 Kamış Kullanıcı Yorumları

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında eylmz tarafından paylaşıldı.

1. eylmz

eylmz Daimi Üye

Sevgili arkadaşlar Okuma Trıo Rex Tele Surf 4.25M 100-250 Kamış hakkında yorumlarınız nelerdir?
    Özellikle kamışı kullananlar salinaya göre sertliği ne durumdadır?
    Sormadaki asıl amacım salina yemlide çok sert bir kamış vuruşları hissetmek çok zor bu sorunu trıo çözebilir mi?

Şimdiden yorum yapan herkese çok teşşekür ederim.:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Salina kullanmadım ama Trio Rex kullanıcısıyım aşırı sert aksiyonlu bir kamış değil orta sert diyebilirim. Ama hedef balık küçükse yemli de yine sert kaçabilir ;)

Ben tatlı suda kullandım şimdiye kadar denizde kullanmadım henüz. Benim hedef balıklar büyük olduğu için kamışa bile ihtiyaç duymuyorum. Hissetmek için kalamayı veriyorum zaten yemli de bile cirŕrrrrrr sesini duyuyorum ;)

Son düzenleme: 1 Şubat 2015
    eylmz bunu beğendi.
  4. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Ekleyeyim gözümden kaçmış ya ben 3 parça olanını kullanıyorum. Teleskopik nispeten daha yumuşak olması muhtemel ;) almadan önce kullanıcı yorumları o yöndeydi. En uç parçanın çok esnediği söylenmişti.

2015-02-01 21.02.56.jpg

Herşeye rağmen çok yakışıklı kamış ayrıca yumuşak olsun diyorsan ve ağır çalışmıyorsan diğer kamışı tavsiye ederim.

Lineaffe Extreme surf 180 gram o bayagi hissettiriyor vuruşları. 150 gram abanmadan atıyorum. Benim icin tatmin edici mesafelere ulaşıyor. Ufak balıkların yemi tırtıkladığını bile hissediyorum.

Son düzenleme: 1 Şubat 2015
    eylmz bunu beğendi.
  5. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Rapala atacaksınız o kamış in parcalisini tavsiye ederim ikisinide kullandim teleskopiği çok esnek onun için rapala da sıkıntı

eylmz bunu beğendi.
  6. eylmz

eylmz Daimi Üye

Bende teleskopik olanını sormuştum iyi eklediniz bu ayrıntıyı teşekkür ederim bilgiler icin

7. γavuz

γavuz Daimi Üye

salina rapala vede kaşık için tasarlanmış sanki.. bu fiyat aralıgında daha bu salina gibi kamış yok.. yemlide sert demişsin ama bilemicem yinede.. ama öyle çok sert bir kamış değil kanımca bende de salina var çünki.. gel gelelim trioya ya.. trio orta sert nedeni ise atarı 250 grm olmasından kaynaklanıyor.. yemlide pek işini görcegini sanmıyorum 2 ay önce dayıma aldık kullandım süper atarı var agır kursunu bile iyi dengeliyor.. fikir vermek haddime değil ama yemli yapıcaksan şayet tele kamışın izinde gidiyon okee ama atarı en fazla 200 olsunki yumuşak olsun IM6 modellerine bak derim

eylmz bunu beğendi.
  8. HasanÖner

HasanÖner Üye

Ben bu iki kamışı da kullanıyorum. Eğer yemli için düşünüyorsanız bu iki kamış ta işinizi görmez. Benim de sana tavsiyem yemli için teleskobik bir kamış alman.

eylmz bunu beğendi.
  9. CemalSz

CemalSz Üye

Bende ya Salina 3 parça yada trio rex teleskopik olanını alıcam genelde boğazda max 150-170 gram la çapari rapala kullanıcam sizce hangisi daha iyidir. Bugün salina yada trio rex almak için spot balığa gittim ikiside ellerinde yoktu , ne zaman gelir diye sorduğumda ise belli bir tarihi yok cevabı aldım. Tavsiyenize göre ikisinden birini alıcam nerden alabilceğimi söylerseniz sevinirim.İnternetten almak istemiyorum görüp almak taraftarıyım.

eylmz bunu beğendi.
  10. coner

coner Daimi Üye

eylmz bunu beğendi.
  11. eylmz

eylmz Daimi Üye

Yorumlar icin teşekkür ederim dediğin gibi Hasan hocam ikiside sert ve yemli icin pekde duyarlı kamislar değiller yarın teleskopik bir kamis alacağım yemlide kullanmak icin :)