Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma v system 10-40 gr kamış arıyorum (2,70 ile takas için).

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında fdirej tarafından paylaşıldı.

1. fdirej

fdirej Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Geçen yaz Dam 2,40 kamış ve remixson makinemi kapulukaya barajında av yaparken suya düşürdüm. yani düşürmüşüm :D. Botta Beraber av yaptığım arkadaş güzel bir turna yakaladı. tabi ben de kepçecilik yaptım. oltamı yanıma doğru koydum ama turnayla uğraşırken sıyrılıp göle düşmüş. turnayı sepete koydum bi döndüm anaaaaa olta yok. başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Maddi durumlardan dolayı tekrar aynı seti alamıycam ama almışlen kaliteli birşey almak istiyorum. 2 el bir spin kamış bulabilirsem alacam. okuma v system 2,40 10-40 gr kamışı çok beğendim. inşallah buluruz :D herkese teşekkürler.

düzeltme: okuma v system 2,70 10-40 gr kamış aldım. fakat bu biraz uzun geldi halen aynı kamışın 2,40 10-40 gr olanını arıyorum. takas edebilirim. herkese teşekkürler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Şubat 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. fdirej

fdirej Yeni Üye

Sezon açılmadan bulamayacam galiba. Sırf yukarı çıksında arada kaynamasın diye yazıyorum kızmayın :))))

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. çaylak_01

çaylak_01 Aktif Üye

5. fdirej

fdirej Yeni Üye

evet o ilanı bende gördüm. sıfırı 138 tl zaten. biraz zor bu fiyata satması. teşekkür ederim ilgine sağol.

6. zafdem

zafdem Üye

bende var ama vermem :)
    neden illede bu kamış?
    güzel alternatif kamış çokkkk...

7. fdirej

fdirej Yeni Üye

ya hiç böyle kaliteli bir kamışım olmadı. işte forumlarda filan araştırırken bu kamışa denk geldim. alırsam böyle birşey almalıyım dedim. birde bazuka cantası da varmış. cazip geldi. kısmet bakalım. sen vermesende denk gelir belki :D

8. çaylak_01

çaylak_01 Aktif Üye

İlahi Zafer Bey neden ille de bu kamış diye sormuşsunuz size sormalı neden ille de bu kamış diye bence çünkü sahip olan sizsiniz :p

9. spinseabass

spinseabass Aktif Üye

bende var ama satmaya pek niyetim yok :) gerçekten kaliteli bir kamış.

10. çaylak_01

çaylak_01 Aktif Üye

Eminim Fatih Bey de bulursa bir daha asla satmaz bu kamışı baksanıza sahipleri sevdalısı olmuş kamışın :)

11. fdirej

fdirej Yeni Üye

sağolsun http://www.baliksevdam.com/forum/members/asi/ asi kardeşim okuma 2,70 10-40 gr spin kamış ve okuma trio 40s makineyi dün gönderdi ve bugün elime ulaştı. sahiden kamış ve makine mükemmel asi ye tekrar teşekkür ediyorum. ama kamış biraz uzun benim için. okuma 2,40 10-40 kamış bulabilirsem takas etmeyi düşünüyorum. inşallah buluruz.