Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Okuma V System 2.70 10-40 spin Kamis ve Okuma Avenger 30b Spin Makina

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Apathetic tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Okuma V-System 2.70 10-40 spin kamis 8-10 avda avenger makina ile beraber kullanilmistir. Kamisin birlesim yerinde ufak cizikler vardir (resimlerde mevcut) ve koruma bandi dahi cikarilmamistir.. Makina kutulu, kamis ise bazuka ve bez kilifi ile karsi odemeli gonderilecektir.. Makina da ise kilcal (cok dikkatli bakinca gorulen) cizikler bulunmaktadir.. Ayrica kullanilmamis viking 100mtr 6x 0.20mm 25lb ip misina da satiliktir.

Okuma V-System 2.70 10-40 150TL
    Avenger 30b Makina 80TL
    Viking 100mtr 6x 0.20mm 25 lb ip misina 30TL

Kargo karsi odemeli gonderilecektir..

Takas dusunmuyorum, fiyati öldürmemecesine pazarlik yapilir..

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 30 Mayıs 2016
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Güncel..

4. dental

dental Yeni Üye

80

5. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Güncel..

6. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Güncel

7. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Kamis satilmistir, Avenger 30b makina ile misina gunceldir.. İkisi 100tl'dir..

8. Darkstyle34

Darkstyle34 Yeni Üye

Kamışta ufak çizikler var diyerek neden insanları kandırıyorsunuz?? Bildiğiniz bağlantı yerinin iç tarafında 3-4 tane çatlak var.Kamışı almaya kendim gelseydim almazdım zaten.Verdiğim para cok büyük bir meblağ değil ama daha açıklayıcı olsaydınız içime sinerek alırdım.

9. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Ben kamisi size ya da kardesinize zorla vermedim.. Kardesinizin istedigi yere gelerek ve orada onu bekleyerek kendisine kontrol ettirerek verdim.. Memnun kalmadiysaniz eger numaram sizde var beni arayip bunu bana soyleyebilirsiniz.. İade icin kargo ile gonderin bende hemen havalenizi yapayim.. Ben ayrica orada catlak oldugunu gormedim.. Gorseydim o sekilde oldugunu soylerdim.. Yarin oglen gibi arayin konusalim.. Dedigim gibi numaram var.. Niyetim kandirmak olsa ne numarami verirdim, ne de kardesiniz ile bulusurdum ne de ona kontrol ettirirdim.. Lutfen uslubunuza dikkat ediniz..

10. Darkstyle34

Darkstyle34 Yeni Üye

Çatlak kamışın iç tarafında belki sizde farketmemiş olabilir siniz.Fakat çizigi goren çatlagı da gorur diye düşündüm.Gçenlerde site üzerinde bir arkadaştan makina aldım sapasağlam Stella gibi çalışıyor denilen shimano exage makina kamışa takıp sahilde denediğimde atarken kapanma sorunu çıkardı.bu Kamışı da ona takım olarak almıştım oda sorun çıkardı. İkinci El ürün alırken biraz şanssızım galiba :).Tamir ettirip kullanacağım niyetim ürünü geri verip ne uğraşmak ne de uğraştırmak.
    İyi akşamlar

vLnc ve zaad bunu beğendi.
  11. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

İnanin o kamisi subat ayindan beri kutusundan cikarmadim ve en son fotograflarini cekmek icin cikardim ve yerine koydum.. O kadar kisa sure kullandigim kamista o sekilde birsey olmasini beklemedigim icin cok detayli bakmadim.. Cizik oldugunu bile cok sonradan gordum.. 2015 kasim ayinda alindi, eve gecince size faturasini gonderirim.. Garantiden bile yapilabilir belki.. İki gun yurt disinda olacagim, internete ulasimim kisitli olabilir.. Carsamba gunu size faturayi gonderirim.. O gunde kamisi istemiyorum derseniz hemen gonderebilirsiniz.. Magdur olmanizi istemem.. Sonucta benimde daha dikkatli bakip size oyle vermem gerekirdi.. Kendimde hatasiz degilim..

zaad bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.