Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma V System .VS. Savagear BUSHWHACKER

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında BerkTR tarafından paylaşıldı.

1. BerkTR

BerkTR Üye

Merhabalar

Spin Avında Kamışımın Kırılması İle Yeni Kamış Arayışına başladım ve bu 2 kamış arasında kaldım. Sizin Tercihiniz Hangisinde olurdu veya o fiyatlarda tavsiye edebilceğiniz kamışlar varmıdır.Yorumlarınızı Bekliyorum. Rasgele

:harika:---Savagear BUSHWHACKER 2,43 10-40 gr---:harika:

2,43mt boyunda 2 parçalı spin kamış, 125cm kapalı boy, 10-40g atar, 150g ağırlık. Mantar sap, Alabalık ve Turna için spin at çek avlarda.
    • Fuji altın etiket makine kızağı
    • Portekiz AAA kalite mantar sap
    • Özel kalite SIC kılavuzlar
    • Yüksek Modüllü Karbon fiber malzeme
    • Spiral desenli vernik kaplama
    • Kadife koruma ve taşıma kılıfı

XLNT kamış modelleri, mükemmel bir şekilde geliştirildikten sonra başarı sağlamış bir turnuva serisidir. Son teknoloji kullanılarak üretilen Bushwhacker ve Butch light XLNT kamışları, yüksek sağlamlığa sahip süper esnek karbon yapısı sayesinde ultra hızlı ve güçlü bir kamışı şaşırtıcı bir hafifliğe kavuşturdu. AAA Portekiz mantarı ve sert Japon EVA sapın FUJI Gold etiketli makine sabitleme düzeneğine takılması kamışlara lüks bir duruş kazandırdı. Kamışlar, A’dan Z’ye kadar Avrupa’nın önde gelen amatör balıkçılarının tavsiyelerine göre hazırlandı. Başarının arkasında XLNT var.

• Fuji gold makine sabitleme düzeneği
    • Üstün kalite SIC kılavuz halkaları
    • Kaliteli Japon serr EVA sapları ile Portekiz AAA mantarı bir arada
    kullanımı
    • Yüksek sağlamlık kazandıran karbon fiber teknolojisi
    • Spiral desenli vernik
    • Spigot (oturtma) eklemler
    • Kullanıma hazır lüks kamış çantaları, sabitleme kayışları

200 TL

:harika:--- Okuma V System 2,40 10-40 GR ---:harika:

Kamışa esneklik ve hafiflik sağlayan karbon malzeme gövde, Özel kadife kılıf ve sert bazuka çantası ile birlikte gönderilir.
    Kısa süre önce Türkiye ‘de satışa çıkan Okuma Salina Spin kamışların yakaladığı büyük başarı ,bize Okuma ‘nın ürettiği en iyi spin kamış serilerinden biri olan V SYSTEM
    Kamış grubunu Türkiye programına almamız konusunda itici güç oldu. V SYSTEM Spin kamışları incelediğinizde, kalitesine hayran kalacaksınız ve bu kamşların piyasada satılan en iyi spin kamış grubu olduğunu göreceksiniz.

Tüm V SYSTEM spin kamışlarda Okuma‘ya özgü 40 Tons carbon kullanılmıştır.Bu inanılmaz carbon piyasanın en hafif, en ince ve en sağlam spin kamışlarını oluşturmamıza olanak sağlamıştır.
    Tüm V SYSTEM spin kamışlarda FUJİ SIC GUİDE halkalar ve FUJİ makine takma bölümleri kullanılmıştır. Fuji’nin de en iyisi olan bu parçalar kamışlarımızda en ince detaylarda bile kaliteden taviz verilmediğinin kanıtıdır.
    Tüm V SYSTEM spin kamışlar kaliteli bir bazuka kamış taşıma çantası içinde gelir. Bazuka çanta spin kamışınızın taşıma esnasında alabileceği darbelerde herhangi bir zarar görmesini engeller.
    Tüm V SYSTEM spin kamışlar kalem gibi incecik bir gövdeye ve dengeli bir yapıya sahiptir. Bu özellik suni yeminizle düzgün atışlar yapmanızı sağlar.

130 TL

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Bushwhacker ı severek kullanıyorum. Aksiyonu güzel, kaliteli bir kamıştır. Tavsiye ederim.

4. BerkTR

BerkTR Üye

Peki Esnekmi Yoksa Sertmi_?

5. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Esnek değil. Tam atar değerlerine uygun sertlikte.

6. BerkTR

BerkTR Üye

Peki WTD için Uygunmudur ? Çok Soru Sordum Ama :D

7. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Wtd konusunda uzman değilim ama ben bu kamışla rahatlıkla yapabiliyorum :)

8. araştırıcı

araştırıcı Aktif Üye

Savagear BUSHWHACKER Türkiye piyasasındaki üst segment spin kamışlardandır..15-50 ve 20-60 serilerini büyük bir beğeni ve hayranlıkla kullanıyorum..
    WTD ve diğer aksiyonlara en uygun kamıştır.

en güzel dileklerimle...

9. runaway

runaway Üye

İki kamışı da kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Savagear BUSHWHACKER 15-50 serisi gerçekten Levent beyin dediği gibi Türkiye piyasasının üst segment kamışlarından biri. okuma kamışların hepsi çok iyi kamışlar olmasına rağmen, bushwhacker ile kıyaslamam bile. Tabi bu benim fikrim zira herkesin kamıştan ve makinadan farklı beklentileri olabilir.

10. BerkTR

BerkTR Üye

Savagear MP PRO 8 240 CM 15-50 GR - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

Hocam Bahsettiğiniz kamış bumudur ?

11. BerkTR

BerkTR Üye

Yorumunuz İçin Teşekürler

Bahsettiğiniz Kamış Bumudur ?

Savagear MP PRO 8 240 CM 15-50 GR - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri