Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Okuma Vystem 270 cm 10-40 gr atar

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
oltayı çok hızlı sarıyon balık nası yetişsin :)
Merhabalar Bülent Bey,
Biz , yetişebilenleri tutuyoruz. :)
Ordaki makine Rarenium , 4,8 devirli , bir turda 74 cm sarıyor , hızlı sarsak da öyle aman aman değil.
Bir üstadım bana , "Makinayı istediğin kadar hızlı sar , gene de bir levreğin hızına yetişemezsin...! demişti... O yüzden hava aydınlıkken biraz hızlı sararım.
Teşekkürler....

btekin73

Aktif Üye
Adı
Bülent T.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
mrb fatih kardeş
işimiz latife sen kadar usta değilim ben öğrenecez gayri :)

Balıkçı Abi

Aktif Üye
Adı
ibrahim barış
Kan Grubu
B Rh Negatif
Salina Sea Spin in 270 liğini bilmiyorum. Var mı o boy da onu da bilmiyorum.
Ama 288 , bazı sitelerde 285 olarak da geçiyor. Fakat aynı kamış.
Fiyatına göre kalitesi , oldukça güzel bir kamış. Ben hızlı aksiyon alabilen kendisini çabuk toparlayan kamışları her zaman beğenmişimdir.
Halkaları fuji. Açıkçası ben çok beğendim kamışı. Ben 130.TL' ye felan almıştım. Stoklarda yok diyorlar ama Mayıs Ortası gibi gelecekmiş. Cengiz balıkçılıktan öğrenmiştim.
salina sea spin in fiyatına göre çok iyi olduğu doğru. uzun zaman kullandım. ancak sadece makine yatağı fujidir. halkaları da fuji olsa fiyatı 500 TL den aşağı olmaz. ;) ayrıca unutmayın fuji olan halkalarda halkaların kamışa yapıştırıldığı metal çubuklarında fuji yazısı mevcuttur. herkese hayırlı avlar.

eylmz

Daimi Üye
Bazı arkadaşlar sea spin kılavuzlarının sarı kaplamalarının zamanla açıldığından bahsetmiş o Yüzden ben şüpheye düştüm ama fiyatıda Dediğiniz gibi uygun bir Kamis

Balıkçı Abi

Aktif Üye
Adı
ibrahim barış
Kan Grubu
B Rh Negatif
Bazı arkadaşlar sea spin kılavuzlarının sarı kaplamalarının zamanla açıldığından bahsetmiş o Yüzden ben şüpheye düştüm ama fiyatıda Dediğiniz gibi uygun bir Kamis
ben ilk sea spin kamışımı 2 sene kullandım. o kamışın rahmetli olduğu avda levreği yakalayıp kepçeledikten sonra kamışın ucunu yanlışlık bir güzel ayağımla çiğköfte gibi yoğurup paramparça ettim. :D kırılan kamışı tamir ettirme gibi bir huyum olmadığından direk attım. çünkü tamir gören her kamış sizi yarı yolda bırakma garantisine sahiptir. :) aldığım ikinci sea spin kamış ise hala duruyor. hiç boya dökülmesi sorunuyla karşılaşmadım. tam bir fiyat performans kamışı. sert olması da tam benim avlanma stilime uygun. yumuşak kamış kullanamıyorum kesinlikle.

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
salina sea spin in fiyatına göre çok iyi olduğu doğru. uzun zaman kullandım. ancak sadece makine yatağı fujidir. halkaları da fuji olsa fiyatı 500 TL den aşağı olmaz. ;) ayrıca unutmayın fuji olan halkalarda halkaların kamışa yapıştırıldığı metal çubuklarında fuji yazısı mevcuttur. herkese hayırlı avlar.
Teşekkürler Barış bey,
Ben fuji diye bilmiyordum. Düzelttiğiniz için teşekkürler.

ekrem3428

Yeni Üye
Merhaba Okuma Salina Sea Spin 288 cm 15-45 gr ürünü bende almayı düşünüyorum. Araştırırken konuya denk geldim burada halkalar fuji değil demişsiniz ancak cengiz balıkçılığın resmi sitesinde fuji gold yazıyor acaba yenilediler mi?
OKUMA SALİNA 288 CM 15-45 2 PARÇA OKUMA - OKUMA KAMIŞLAR cengizbalikcilik.com.tr

birde şuan okuma luremania 259cm 20-60 kamışı kullanıyorum (acemilik zamanımda almıştım) kendisi tam bir odundur. ona nazaran sertliği tahminen nasıldır? yani spin kamışlarda tabir edilen (UL-L-ML-M-MH-H vs.) sertlik derecelerinden hangisine sabittir.
şimdide teşekkürler..

ekrem3428

Yeni Üye
rtx e baktım gerçekten güzel kamış onun 292 olanı fazla esnekmiş. arada da ciddi fiyat farkı var
açıkçası 2.70 cm kamıştan ziyade 3.00 cm kamış istiyorum boyum 1.80