Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

OLAY OLAY OLAY SURF TAKIM

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Alık balık tarafından paylaşıldı.

1. Alık balık

Alık balık Aktif Üye

Nisan ayında almış olduğum ve sadece hafta sonları kullanma fırsatı bulabildiğim kamışım ile, haziran ayında aldığım ve gözüm gibi baktığım makinamı ihtiyaç sebebi ile satıyorum özellikle İstanbul boğazında sezonun açıldığı şu günlerde kaçırılmayacak fiyat ve fırsat, üstelik makina yedek kafası, kutusu ve her iki kafaya sarılı olan 0.16 power pro ve Berkley örgü iplerde hediyesi, bu takımı alacak olan Boğaz'dan dişliyi de yağ gibi alır, demedi demeyin...

Kamış : okuma salina 3 tekeskobik 4.30 boy 250 gr atar Fuji halkalar karbon gövde...

Makina : DAIWA WINDCAST 4000 QD 3.9 devir, 625 GR ağırlık 15 kg Drag gücü (NOKTA ÇİZİK DAHİ YOKTUR SIFIRDAN FARKSIZDIR)

Not : kamışta görmüş olduğunuz nokta kadar çizik vardır, göstermeye çalıştım, fakat kullanım açısından hiçbir sıkıntı teşkil etmez, ve sert taşıma çantası ile birlikte verilecektir...

İstediğim fiyat tümüne takım olarak 600 TL dir.. Kaçıran üzülür. Herkese keyifli satışlar..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hikmet54

hikmet54 Yeni Üye

Ufuk kardeşim.Hikmet ben pazartesi günü diğer kamışı gönderirken bu takıma da güzel bir fiyat verirsen buna da birlikte alabilirim.
    İlgine şimdiden teşekkür ederim.

4. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Ayri ayri satarsaniz kamisin fiyati nedir.

5. Alık balık

Alık balık Aktif Üye

Hikmet abi bu kamış diğerine göre daha fazla kullanılmış ama dediğim gibi resimde görülen nokta kadar cizikten başka hiçbirşeyi yok . Makina sıfırdan farksız, şu anda bu takım üzerindeki ipler ile birlikte 1250 TL piyasası, istediğim rakam gerçekten uygun abi...

6. Alık balık

Alık balık Aktif Üye

Ayrı satmayı düşünmüyorum, ihyiyacimdan dolayı Set olarak vereceğim saygılar

7. hikmet54

hikmet54 Yeni Üye

UFUK KARDEŞİM. EN AZINDAN BİRAZ İSİNDİRDİK DEYİP BELİRLEYECEĞİN RAKAMA OKEY DİYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

8. Alık balık

Alık balık Aktif Üye

Takımlar satılmıştır konu kilitlenenebilir teşekkürler