Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

olimpos,alanya ve kemer at-çek

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında mertsak tarafından paylaşıldı.

1. mertsak

mertsak Üye

selam
    kısmetse haftasonu antalya taraflarına balığa gıdeceğim. kıyıdan at - çek yapmayı düşünüyorum. at-çek e gelebılecek her balığa razıyım , alanya,olimpos yada kemer taraflarında at-çek yapılacak yerler hakkında bılgısı olan arkadaslarımızın ve abılerımızın yardımlarına ıhtıyacım var.
    aklımda olimpos var. yazın oradaydım ve orada bır akarsu vardı denıze dokulen, acaba orada levrek avı oluyormu ?
    şimdiden teşekkurler....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ozan1977

ozan1977 Aktif Üye

orada ben yazın denemeler yapmıştım 3 sene evvel..der ağzında ve kayalık yerlerde..ama gelen giden olmadı..yemli ufak mırmırlar yakalamıştım.tavuk göğsüyle.sol taraftaki kayalıklara gitmeni tavsiye ederim çıralı tarafındaki..oraya daldım çok daha derin baraküdaların çok aşağıda sürüler halinde öylece durduğunu gördüm.dibe inemediğim için vuramadım..bu mevsimde balık alacağını ümit ediyorum..inşallah güzel avlar yaparsın..birde ağırlıkla rapala da deneyenbilirsin.klipse kurşun 100gr.tekrar klipsten kamış boyu beden ve rapala dipten seri olarak dene..rastgele..

4. mertsak

mertsak Üye

selam ,
    atçek te yaparım yemlıde atarım o problem degıl , ankarada gecen hafta bır gole gıttım bırsey cıkmadı at-çek le, ama yanımda bır arkadasımı goturmustum , şimdi ona olta alacağız yakın zamanda . zaten av yasağı varmış, onu da buradan öğrendim. arkadaşımla olımposa yada antalya taraflarında kı bır yere gıdelım dıye plan yapıyoruz. amac kafa dınlemek ve gıtmısken balık tutmak . sağol bilgilerin için.