Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

olta alarm tavsiyesi

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında mehmetsah tarafından paylaşıldı.

1. mehmetsah

mehmetsah Yeni Üye

slm ustalarım sazan avında kullanabileceğim alarm arıyorum normal zil taktığımda bazen ses gelmiyor özellikle rüzgarlı havalarda ses duyulmuyor bazende yanılıyor insan kamış alarmları kullanabilirmiyim denemek için bu ürünü seçtim ama stoklarda yokmuş kullanan varmı yada önerebileceğiniz başka modeller varmı tskler[​IMG]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. onr2onr

onr2onr Üye

Parasına göre çok çok güzel bir ürün başlangıç için kullanabilirsin SPRO WATERPROOF (%100 SU GEÇİRMEZ) SAZAN ALARMI

Ama telsizli üst serilere direk geçmemeni öneririm, Önce swingerıymış rod podyumuş alarmmış ufak bir setle başla ki bu alarm çok güzel

4. mehmetsah

mehmetsah Yeni Üye

tskler ustam güzel derken seçtiğim ürünümü kastetniz yoksa sizin söylediğinizimi dediğiniz gibi en ucuzunda başlayayım dedim onun için bu ürünü seçtim öyle direk profesyonel telsiz ürünlere geçmiyeceğim bide bu ürün var set halinde [​IMG] hangisini almalıyım buda seçtiğim modelin benzer videosu Nash Hooligun Bite Alarm - YouTube bi ton marka var insan hangisini seçeceğini sasırıyor

5. onr2onr

onr2onr Üye

Her şeyi set halinde güzel işinide çok iyi görür ama fazkasını bekleme bu tip üründür benim dediğim ürünün su geçirmeme garantisi var ama buda stokları bitirmiş bir ürün güzeldir diye düşünüyorum temin edemezsen bunu bana ulaş,

6. mehmetsah

mehmetsah Yeni Üye

tskler ustam ama aklım dijital göstergeli üründe kaldı dijital ekran olması hosuma gitti ama su geçirirmi onu bilmiyorum sadece tuşları su geçirmez yazıyor bide dediğiniz ürünün hassasiyet ayarları varmı kaç volt pil takılıyor baska bir ürün daha buldum profesyoneler için yazıyor oda %100 su geçirmez fiyatları hemen hemen aynı ama onda hasasiyet ayarı var
    tsklerr [​IMG]

7. sabora

sabora Daimi Üye

Bunları kullanabilmek için bir de sehpaya ihtiyacınız var. Umarım mevcuttur.

mehmetsah bunu beğendi.
  8. mehmetsah

mehmetsah Yeni Üye

fazla profesyonel aksesuarlar kullanmayacağım (sehpa alarm seti swinger) malum fiyatları 1000tl ye kadar hatta daha fazla oluyor

9. sabora

sabora Daimi Üye

Fakat yukarıda verdiğiniz bite alarm sistemlerini sehpasız kullanmazsınız...:( En azından çubuklara ihtiyacınız var. yada farklı bir alarm tipi kullanmalısınız.

mehmetsah bunu beğendi.
  10. mehmetsah

mehmetsah Yeni Üye

biliyorum sipariş verirken alarm /kamış ayağı alacağım sizden kaliteli bir bite alarm önerisi istiyorum set değil olarak başlangıç olarak yukarıdaki dijital göstergeliyi almak istedim stoklarda yoktu fiyatı başlangıç olarak ucuzdu ama kalite kounusunda size sormak istedim

11. B@ND!T

B@ND!T Aktif Üye

Sehpa yolda geliyor ve benimde alarma ihtiyacım var. Araştırdım ama canım ülkemde gerçekten çok pahalı bu meretler. Sanırım aliexpress ten alacağım bende. :)