Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

olta atma sarma toplama...

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında parahol tarafından paylaşıldı.

1. parahol

parahol Aktif Üye

hiç olta kullanmamıştım uzman arkadaşla bu gün atış denemeleri yaptım sırf kurşunla attım çektim bazen..benim sorunum oltayı açarken kamışın çubuklarını ve altayı toplarlark kapatırken yani misinayı karıştırıp makinaya dolayabiliyorum nasıl yapıon demeyin acemilik tavsiyeler bekliyorum..bide oltayı savururken emniyeti açıoruz sararken kapatıyoruz dimi..bu misina dolanmalarna kayaya takmalara yada atılan misinayı makinaya sararken düzgün sarmk için tavsiye ve vidiolar bekliorum..:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. m1976k

m1976k Aktif Üye

seninde dediğin gibi acemilik zamanla düzelir yılmadan ve acele etmeden devam ....

4. parahol

parahol Aktif Üye

ama geçen öyle bi karıştırdım taa makinenin içine sarmışım adam bilyaların ordan çıkartmış o yüzden davsiyeler bekliom aptallığımı oltayı açarken toplarken yapıom hep sararkn çok bi sorun yok ya emniyeti açıp kapamyı unutuom okadar :;))

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hepimizin zamanında yaşadığı acemilikler. Zamanla sen de alışacaksın.

6. parahol

parahol Aktif Üye

tekrar makinenin içine sarmimda yem kopsun sorun değil

7. hakanyavuz

hakanyavuz Üye

Kusura bakmayın ama dayanamayacağım, gerçekten otuz yaşındamısınız? Sorduğunuz sorular acemi oltacı olmanın ötesinde ve nerede ise her kelimenizi yarım yamalak bir Türkçe kullanarak yazıyorsunuz. Yazılarınızın bu kadar özensiz olması okuyanlara ve size cevap yazanlara saygısızlıktır bence.

8. parahol

parahol Aktif Üye

:(((( cvp lütfenn

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Mart 2012
  9. parahol

parahol Aktif Üye

OKUMA TRAVERTINE TR65 OLTA MAKİNESİ
    LİNEAEFFE SPIRIT SURF 390 cm OLTA KAMIŞ ekipmanım bunlar..hiç bilmediğimden kurşunla deme atışları yaptım... ancak oltayı ilk açtığım gün misinayı taa bilyelere kadar dolamışım arkadaşım dükkanda düzelttrdim..bugün de misinay bırakdım biraz oltanın deliklerne taktım yemi taktım ama açılan misinayı oltaya saramadım ..elle sardım emniyeti kapadım..hangi konumda sarılı nasıl misina bırakılıo serbest bilgiye ihtiyacım var :(((( reeling