Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

oltadaki yemlerin baş düşmanları

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Canlı Yemler' kısmında duzensiz tarafından paylaşıldı.

1. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

evet arkadaşlar önemli bir konuya parmak basayım. marmarada kumluk mevkilerde yemli takım atıyorsanız 2-3 dakikada bir oltanızı 3-5 metre çekin mümkünse oltayı elinizden bırakmayın devamlı hareket halinde olsun. dipte yatan yemin başdüşmanı minareler yemleri tertemiz ediyor yoksa. sizide boş oltayı beklemek gibi bir duruma sürüklüyorlar.

aşağıdaki fotoğraf dün geceden. sadece birkaç dakika ayrıldım oltanın başından. canlı canlı emmeye başlamışlar tekelerimi :mad:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

ilginç ama hak vriyorum kuvvetle muhtemeldir kumluk larda bunlardan çuval dolusu vardır ama yeme saldırsın düşünmemiştim

4. BİROL

BİROL Daimi Üye

bizim hoşumuza gitmiyor ama onlar denizin dengesinin bir parçasıdır.

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bende Büyükçekmecede farketmem geçte olsa sonradan uyandım bu duruma atıyorsun bir vuruş olmadan iğneler bomboş oltayı boş bırakmamak gerek.

6. Emre

Emre Aktif Üye

Küçüklüğümden beri marmara kumluk sahillerinde balık tutarım. Eskiden yemlerimiz uzun süre suda bozulmadan kalırdı. Özellikle bu sene bir minare müfus patlaması yaşandı neredeyse yemler hiç geri gelmiyor. Tamamen silip süpürüyorlar. Eksiden oltada yapışık minare gelmezdi bu sene tüm iğneler minareye dolanmış gibi aynı koyulan resimdeki gibi geliyor. İşallah düzene girer.