Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÖNEMLİ DUYURU BALIKSEVDAM TSHİRTLERİ GELMİŞTİR ACİL BAKINIZ!!!!

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Değerli Üyeler,

TSHİRTLER GELMİŞTİR, KALAN FAZLA ADETLER YAZILACAKTIR, ÖNCEDEN ÖDEME YAPIP ÜRETİME KATKIDA BULUNAN ÜYELERİMİZDEN ADRESLERİNİ GÖNDERMİŞ OLANLARA TESLİM EDİLMİŞTİR, ADRES GÖNDERMEYENLER LÜTFEN ADRESLERİNİ BİR AN ÖNCE GÖNDERSİNLER!!! FAZLA GELEN TSHİRTLERİN FİYATI 45 TL OLARAK BELİRLENMİŞTİR. BU FARKIN SEBEBİ DOLAR KURUNUN ARTMASI VE GÜMRÜK MASRAFLARININ GECİKMEDEN DOLAYI ÇOK FAZLA OLMASIDIR.. BUNA RAĞMEN ZARAR TELAFİ EDİLEMEYECEK KADAR YÜKSEKTİR, BU YÜZDEN LÜTFEN PAZARLIK YAPMAYINIZ.. KALAN ADETLERİ VE BEDENLERİ TÜM ÖDEME YAPANLAR TESLİM ALDIKTAN SONRA AÇIKLAYACAĞIM.. BUNDAN SONRA ÜRETİM ANCAK VE ANCAK HALİHAZIRDA EN AZ 100 KİŞİ TOPLANIRSA YAPTIRACAĞIMI ASLA VE ASLA KENDİ CEBİMDEN TAMAMLAMAYACAĞIMI BURADAN DUYURUYORUM..

4 Beyaz 2 siyah XL
12 Beyaz 3 siyah M
5 Beyaz L

Havale Yapabileceğiniz Hesap Yapıkredi Bankası hesap no: 72387917 şube kodu: 744 Perpa Elektrokent Selahattin Işık
iban NUMARASI : TR26 0006 7010 0000 0072 3879 17 YAPIKREDİ BANKASI Hesap sahibi: Selahattin Işık

BALIKSEVDAM T-SHİRTLERİ HAKKINDA DUYURU (Ön Sipariş) - BalıkSevdam için yeterince zaman kaybettik ve yönetim olarak eksik tutarı tamamlayıp işi sonlandırma kararı aldık..

Ödemeler için son gün Cuma olmuştur 04 Ekim 2013 tarihine kadar ödemelerinizi yapmanızı önemle rica ediyoruz..

1) Ödeme yapmayıp listeye adını yazdıran üyelerimizin siparişleri geçersiz sayılacaktır..

2) Biz işlemlere başladıktan sonra belli sayıda ürün fazladan gelecektir, ödemelerinizi eğer bedeniniz tutuyor ise yapıp önceden ürününüzü ayırtabilirsiniz..

3) Ürünler buraya geldikten sonra bir miktar fark koyulabilir, bunun ana amacı kar etmek değil, elini taşın altına koyanla koymayanı ayırmaktır.. Elde edilen tutar yine üyelerimizin yararına kullanılacaktır..

4) Ürünlerin bedenini ve rengini siz belirlemek istiyorsanız son ödeme tarihi Cuma günüdür, kesinlikle sözle veya yazıyla ödeme sözü kabul edilmeyecektir.

T-Shirt siparişleriyle ilgili son durum listesi aşağıdaki gibi oluştu. Buna göre gerekli kontrollerinizi ve varsa düzeltmelerinizi yapmanızı rica ediyorum.

Ödemelerini yapamayan arkadaşların en geç Cuma gününe kadar belirtilen şekilde ödemelerini yapmaları gerekmektedir. Ödeme yapılmadığı takdirde verilen siparişler geçerli olmayacaktır.

Sipariş veren ve ödeme yapan üyelerimiz

1. darthvader 61 1 adet XL ÖDEME ALINDI gönderildi
2. muratbozk harbyteam 1 adet M, 1 adet XL ÖDEME ALINDI gönderildi
3. muratcoskun 2 adet
4. beyhan 2 adet L ÖDEME ALINDI
5. başkan 1 adet S
6. mertyılmaz 1 adet M
7. AlperA 1 adet L ÖDEME ALINDI gönderildi
8. muratmurat 1 adet M
9. acemi kartal 3 adet M, 1 adet L ÖDEME ALINDI gönderildi
10. ErdemKOral 5 adet M
11. Selçuk Kaya 2 adet
12. agartan 2 adet XL siyah ve beyaz ÖDEME ALINDI gönderildi
13. fisherman01 1 adet L 1 adet XL siyah
14. fthdmr 1 adet L siyah, 2 adet M beyaz ÖDEME ALINDI gönderildi
15. Oktay 2 adet M 1 adet S
16. trgy 77 1 adet S ÖDEME ALINDI gönderildi
17. HırçınKaradeniz 1 adet L
18. PINA 2 adet L ÖDEME ALINDI adres tamam gönderildi
19. sabora 2 adet XL bir siyah bir beyaz ÖDEME ALINDI gönderildi
20. Arif 1 Adet L BEYAZ ÖDEME ALINDI
21. erdoeren 1 adet S ÖDEME ALINDI
22. Mujdat-78 3adet M 1 adet XL siyah ÖDEME ALINDI gönderildi
23. yalcın temel bir tane siyah L,bir tane siyah M,bir tane beyaz L,toplam 3 adet ÖDEME ALINDI gönderildi
24. callpatriot 1 adet siyah L ÖDEME ALINDI Gönderildi
25. Melih 1 adet siyah L
26. fishlover 1 adet XXL
27.TripleHook 1 adet siyah 1 adet beyaz ÖDEME ALINDI
28. mrshadow 1 adet siyah M ÖDEME ALINDI
29. Levrek@ 1 adet beyaz M ÖDEME ALINDI gönderildi
30. coredon 1 adet siyah S 1 adet siyah M ÖDEME ALINDI
31, TekAdam 8 adet
2 adet BEYAZ (XS)
2 adet SİYAH (XS)
1 adet BEYAZ (M)
1 adet SİYAH (M)
1 adet BEYAZ (L)
1 adet SİYAH (L) ÖDEME ALINDI GÖNDERİLDİ
32. helaldılı 1 adet siyah L ÖDEME ALINDI gönderildi
33. lost zombie 2 adet XXL siyah
35. senihcan 1 adet xxl siyah ÖDEME ALINDI adres tamam gönderildi
36. umooth 2 adet 1S 1 M beden beyaz ÖDEME ALINDI gönderildi
37. forkill 96 1adet siyah L , 1 adet beyaz XL ÖDEME ALINDI gönderildi

Renk belirtmeyen üyelerimizin T-Shirt'leri BEYAZ olarak gelecektir.

Sipariş veren ve ödeme yapmayan üyelerimiz

• wolf 2 adet
    muratcoskun 2 adet
    başkan 1 adet S
    mertyılmaz 1 adet M
    lost zombie 2 adet XXL siyah
    ErdemKOral 2 adet
    Selçuk Kaya 2 adet
    fisherman01 1 adet XL siyah
    fisherman01 1 adet XXL siyah
    Oktay 2 adet M
    Oktay 1 adet S
    HırçınKaradeniz 1 adet L
    Melih 1 adet L siyah
    fishlover 1 adet XXL
    BAYBORA 1 adet XL siyah
    nakicagatay 1 adey L beyaz
    nakicagatay 1 adey L siyah

Moderatör tarafında düzenlendi:

darthvader61

Aktif Üye
Adı
Mehmet S. BASDAG
Bence fazla gelenlerin satışını yapıp diğer organizasyonlar için finansman olarak değerlendirin. Üyelere dağıtmaya gerek yok. Sonuçta biz mağzadan ürün almıyoruz. Amaç belirli bir grup hobidaşların buluştuğu bir ortamda birlikteliği sağlamak. Maksat T-Shirt giymek değil yani. En azından ben bu yüzden aldım. Kolay gelsin...

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Geçtiğimiz dönemde yapılan tşörtleri hala kullanıyoruz kalite açısından gerçekten çok iyiydi, kaldıki ben balığa giderken dönem dönem kullandım ve eskitemedim. Sayılı yapıldığı içinde bir dönem herkez tşört istiyordu fakat elimizde olmadığından kimsenin isteğini yerine getiremedik.

Bu konuyla ilgili olarakta aynı şey geçerli, tşörtler basıldıktan sonra ben görmedim diyen arkadaş kalmasın diye bu kadar uzun süre bekledi bu konu, parasını ödeyip bekleyen arkadaşarımız var onlara ayıp olmaması açısından artık sonuca varılmalı.

Selo bu arada ben ödememiş görünüyorum parasını verdim sana bandırmada :) bir dahamı istiyon :D

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Son 3 saat, özelden mesaj atmaya başlayacağım birazdan, sipariş vermek isteyen üyelerimiz verebilir, ödeme yapmak isteyen üyelerimiz yapabilirler...

mrshadow

Aktif Üye
Adı
Selam Sana
selahattin son durum nedir geldi mi tshirt ler...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
selahattin son durum nedir geldi mi tshirt ler...
Henüz siparişler tamamlanmadı, Eksik kalan tutarı tamamlayıp sipariş vereceğiz, en az 1.5 ayı var bidahaki bahara giyicez artık mecburen :) Ben askere gideceğim için malesef para ekleyemeyeceğim bana lazım olacak :) Ha deyince de kimse 1500 2000 lira birden çıkartamıyor malum hepimizin durumu mükemmel değil :)

mujdat_78

Yeni Üye
Adı
müjdat avcı
selahattın benımkı bırı xl olan sıyah olacak belırmemısın kardeşim ...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar ödemeler ve beden listeleri herşey tamamlandı, siparişler geçildi.. Ben askerde olsam bile problem çıkmayacak şekilde ayarlamaları yaptım, muhtemelen Aralık sonlarına doğru en geç elimizde olacaktır.. Ödeme yapan üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum, Yaklaşık bir 25 adet civarı fazladan ürün olacak elimizde, onların fiyatını da 35 lira olarak belirledik, gerek dolar kuru olsun gerekse de adetin düşmesi ile bozulan fiyat anlaşmamız olsun adet başı 33 liraya yakın maliyet çıktı.. Bilgilerinize sunarım :)