Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Online oyun oynayan varmı.?

Konu, 'Sohbet' kısmında whitefoxss tarafından paylaşıldı.

1. whitefoxss

whitefoxss Aktif Üye

Hemen hemen hepimiz internet ile haşır neşir insanlarız.Zamanımızın bir kısmı pc karşısında geçmekte.Ben yaklaşık15 seneden beri FPS tarzı yani herkesin anlayabileceği şekliyle askeri bazlı,adam öldürmeli,görev yapmalı:D oyunları oynuyorum.İlk Counter strike ile başladım.Uzunca süre yabancı serverlerde oynadım ve 1 sene kadar romen bir clanda sniperdim:).Call of Duty çıktığında ise kendi serverlerimizi açtık.Şu anda Türkiye'deki en iyi 4 serverin sahibiyiz.Aynı zamanda Bad company2 takımımızda kurulmak üzere.Liderliğini 2 arkadaşımla beraber yaptığım clanımızda 76 oyuncu bulunmakta.Bu tarz oyunları oynayan veya oynamayı düşünen arkadaşım olursa zevkle yardımcı olurum.Forum linkimiz imzamda,merak ettiğiniz konulardada yardımcı olabileceğim bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Bende söylediğiniz tarz oyunlara bayılırım. Fakat verdiğiniz link te şu msj çıkıyor.

Bandwidth Limit Exceeded

4. Bulent

Bulent Üye

Bende uzun zamandır Knıght Online World oynamaktayım. Beramus server da 81 lvl ınt priest e sahibim.

5. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Alllaahh korusun:D

"Proje yapacaz bu sene, bilgisayarı yenilemem gerek" diye evden para isteyip parasını ekran kartı, oyun sunucusu kirası v.b. yerlere para yatıran bi ton arkadaşlarım var.

Knight v.b oyunları günde 15 saatten fazla oynayan, duş almak için bile bilgisayar başından ayrılırken, bir arkaşına hesabını veren ve "char kasmasını" isteyen, odalarına girdiğimde içerisi maymun ölüsü varmış gibi havasız kalan iki adet kuzenim var.

Yine saatlerce "char kasacam" diye poposunda kıl dönen, ameliyat olan, zayıfken duba gibi olan, sabah yüzünü bile yıkamadan bilgisayarını açan, derslere neredeyse hiç gitmeyen bir arkadaşım var.

Gece mesaisinde ekip arabası içinde, laptobuyla "char kasan" aynı ekipte 2 memur abi vardı bir vakitler

6. bartıntrakonyası

bartıntrakonyası Üye

urban terror 4.1
    fps oyunu
    halflife/counter strike tarzı
    tavsiye edilir...

7. KILLtoLIVE

KILLtoLIVE Üye

Kesinlikte katılıyorum. Allah korusun..

Bu kahrolası oyunlar benim birçok senemi yediler. 13 yaşında başladı bu serüven ve 17 yaşına kadar devam etti. tam 4 sene boyunca hiç insan içine çıkmadım, hep evde bilgisayar başında char kastım. Dışarıya çıktığımda kendimi değişik hissediyor ve hemen kendimi içeriye atmak istiyordum.

Sosyallik diye bir vasfım kalmadı. İnanırmısınız 2 gün boyunca pc başından sadece wc için kalkıyordum. O'da sıkıştırmasa onun için bile kalkmayacağım.

Kendimi oyuna öyle bir kaptırıyordumki, karşı adamın charını kestiğimde kendimi bir b*k sanıyordum.Ve bir süre sonra ben ne yapıyorum deyip oyundan elimi ayağımı kestim. Şimdi düşünüyorumda o zamanlarda ne kadarda sal*k bir insanmışım. Bize verilen bu gücün enerjinin kıymetini bilmiyordum, dünyam sadece o pislik oyunlardı..

Siz siz olun bu oyunlardan uzak durun. Belki yaşım küçük, ne diyor bu diyebilirsiniz, ama emin olmanız gereken tek şey var sigarayı bırakmanın bu oyunları bırakmaktan daha kolay olduğu.. Bu illet bir bağımlılık.Bu oyunlara başlamadan önce, tek bir kişi dahi olsa mesajımı dikkate alması ümidiyle..

Saygılarımla.

8. coredon

coredon Aktif Üye

Benimde dünya birincisi manyak arkadaşım var.Benim işim olmaz işi olana saygılar.Alırım oltamı giderim özgürlüğe.....

9. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

10. aykut kilitcioglu

aykut kilitcioglu Üye

bu oyunlar yüzünden oğlum iki dönem öss sınavlarını kaçırdı.ailecek kaçırmak üzereydik az daha.bir kıza aşık oldu,oyunu bıraktı,mühendislik kazandı,mutluyuz.

11. coredon

coredon Aktif Üye

Ucuz yırtmışsınız.Ben oğluma şimdiden denizi aşılamaya çalışıyorum.Mesela en son kartal org götürmüştüm yine gidelim diyor başka birşey demiyor.sadece onlarda mı hata?