Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ORGANİZASYON SONRASI SADİYLE HALİÇTE BALIK AVIMIZ

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında usta tarafından paylaşıldı.

1. usta

usta Üye

MERHABALAR PAZAR GÜNÜ ORGANİZASYONDAN SONRA SADİ ARKADAŞIMIZLA DOĞRUCA HALİÇ KIYISINA GİTTİK KOCA GÜN BİRLİKTE OLMAMIZA RAĞMEN HALEN BİRBİRİMİZDEN SIKILMAMIŞ OLUCAZ Kİ OLTALARI SUYA ATTIKTAN SONRA GENE DALDIK MUHABBETE SADİNİN OLTASINA BALIK VURUYOR SADİ ÇEKİYOR HANİ BİZİM OLTADA TEKNE OLTASI OLDUĞUNDAN DOLAYI İKİ PARÇA OLDUĞU İÇİN FAZLA UZAĞA ATAMADIK DİYE KENDİMİ AVUTTUM AMA SADİ GERÇEKTEN BU İŞİ BİLİYOR BAKTIM SADİ BİR İKİ DERKEN İŞİ AZITTI MİNEKOPLARI TEK TEK ÇEKMEYE BEN DE TAKIMI DEĞİŞTİRİP İZMARİT TAKIMI BAĞLADIM ATAR ATMAZ BİR ASILMA OLTAYA HOP DEDİ SADİ ÇEKMEMLE ALMAM BİR OLDU BİLİN BAKALIM NE GELDİ MEZGİT NEYSE OLTAMIZI ATTIK GENE SUYA DALDIK MUHABBETE SADİ KARDEŞİMLE BAKTIM OLACAK GİBİ DEĞİL HANİ SADİ DE DALGA GEÇMEYE BAŞLAYINCA TAKIMI HEMEN SADİNİNDE ZORUYLA YEMLİ MİNEKOPA ÇEVİRDİK AMA İNAT ETTİ GELMEDİ MİNEKOP SAATİN EPEYCE GEÇ OLMASIYLA AVIMIZI SAAT 23 : 10 DA SONLANDIRDIK ÇENEME BUKADAR KATLANDIĞI İÇİN AYRICA SADİ KARDEŞİME SABIR DİLERİM ARTIK SADİCİM BİRDAHAKİ BULUŞMAYA DEK KAFANI DİNLERSİN RESİMLERİMİZ DE ÇEKTİK AMA BİR ÇOĞUNUDA BENİM MAKİNANIN AZİZ LİĞİNE UĞRADIK NEYSE ONUDA ÇÖZÜP BİRŞEYLER ÇEKEBİLDİYSEK DEYERLENDİRMESİ SİZDEN AVIMIZI SADİNİN 5-6 MİNEKOPU BENİM DE SADECE MEZGİTİMLE SON BULDU HERŞEYE RAĞMEN SADİ KARDEŞİMLE GEÇİRDİĞİMİZ VAKTİN NASIL GEÇTİĞİNİ BİR TÜRLÜ ANLAM VEREMEDİM SADİCİM UYUTTUN BEE BİRDAHA GÖRÜŞMEK ÜZERE SADİCİM ANNEM İÇİN DÜŞÜNDÜKLERİN İNAN ÇOK SAMİMİYDİ SAĞOL KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN BÜYÜKLERİMİZ DERKİ YÜZÜ TEMİZ OLAN İNSANDA NUR VARDIR KALBİ TEMİZDİR DERLER SENİNDE YÜZÜNDE TEMİZLİK VE NUR VAR KARDEŞİM KENDİNE İYİ BAK SAYGILAR....

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Hakan,Sevgili Sadi,

Tebrik ederim çok güzel av yapmışsınız,çifte organizasyon olmuş. :)
    Haber verseydiniz bizde gelirdik belki. :D (Şaka her zaman gideriz tabi.) :)

Birlikde nice avlara diyorum.

4. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Tebrikler diyelim fakat çinolar biraz ufak..

5. oktay16

oktay16 Moderatör

Böyle uzatmalı avları çok severim, genelde de çok verimli geçer, siz muhabbete dalmış balığı unutmuşsunuz bence:) Muhabbetiniz hiç bozulmasın.

Bu arada Sadi, seninle tanışmayı gerçekten istiyordum, umarım bir dahaki sefere selamlar..:)

6. BİROL

BİROL Daimi Üye

Minekop diye okuyorum,fotolara bakıyorum ama çinekop görüyorum.
    Tutulanlar minekop değil çinekop .

7. guray.85

guray.85 Aktif Üye

güzel av olmus kısmet sıze gulms ıyı olmus :))

8. guray.85

guray.85 Aktif Üye

abi tek mantar yapmısınız sanrım kaçlık kursun kullandınız ?veya su üstümü yaptınız?

9. sadi

sadi Aktif Üye

O güzel pazar günü zevk dolu ,dop dolu bi organizasyondan çok değerli insanlarla
    tanışarak terkettik tekneyi,gönül razı değildi o günü bitirmeyi ve o güzel insanları
    geride bırakıp gitmeyi ama neylersin !
    Hakan abim zaten bizim semtten ve onunla gecen vakit zevk ve muhabbet dolu
    olduğundan hadi dedik abi devam edelim Haliç'in durgun güzelliğinide ekleyelim
    bu güzel güne, ee o da sevdalıya yok demedi saolsun :)
    Değerli abim seninle gecen zamanın tadına doyamadım,vakit öyle bi geciyordu ki
    ne olduğunu anlayamadım,muhabbetin güzelliğinden olsa gerek.
    Sana katlanmak veya kafa dinlemek gibi bi şey değil asıl dileğim birdaha ve birdaha
    vakit harcaya bilmektir dileğim abicim.Daha muhabbetine doyamadımki..!
    Arasıra saate bakıyorum geç olmuş ama ne Hakan abi bırakıp gidebiliyo ne de ben o güzel
    anları terkedip gidebiliyorum :)
    Kalbine ,yüreğine sağlık Hakan abicim.Bu güzel günün tekrarını en kısa zamanda
    gercekleştirmek dileğiyle!
    Fotoğraflar,o kalpten iltifatların , ben ve arkadaşlarıma actığın eşsiz kalbinle
    sana minnettarım.
    Tüm güzellikler seninle olsun.Herşey gönlünce olsun abicim.
    Dualarım ve en içten dileklerim annenin bi an önce sıhhatine kavuşması içindir !

10. sadi

sadi Aktif Üye

Teşekkürler Mustafa abi.
    Gönül isterdiki o günkü beraberlik daha uzun olsun hatta hiç bitmesin ama iş güç
    mecburiyetler cekip duruyor insanı bi taraflara !
    Haliç'te balıkların bol ve uygun olduğu bi gün muhakkkat bekleriz.
    Hiç tecrübe ettin mi bilmiyorum ama Haliç avlanmak ayrı bi zevktir,o akıntının hemen
    hemen hiç olmadığı ve genelde cam gibi berrak sular bazen balık kaynar ;)
    Herşey gönlünce olsun abicim.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle :)
    Hürmetler..!

11. sadi

sadi Aktif Üye

Teşekkürler !
    Fotoğraftaki bazı balıklarımız tekne organizasyonundan ve evet birkaç balığımız biraz ufak
    ama hepsi değil.Geri salınamayacak duruma gelen balıkları tutmak zorunda kaldık.
    Özellikle birkacının iğneden cıkması husranla oldu.
    Ama bu konuda herzaman itina gösterdiğime emin olabilirsin ;)
    Uyarın için teşekkür ederim.Hakan abimim oltası uygun olmadığından balıları ben cektim
    suclu olan benim.Af oluna..!