Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ORHANELİ JANDARMASI TIRIVIRICI AVINDA

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında night fisher tarafından paylaşıldı.

1. night fisher

night fisher Aktif Üye

Orhaneli(BURSA) İlçe jandarma komutanlığı,kocasu çayında avlanan tırıvırıcılara gece gündüz göz açtırmıyor.Çay boyunca yaptığı sık denetimlerle,tırıvırıyla avlanan,avlakta bulunduran(çantasında-aracında-sağında solunda) bohçacılara 278 tl lik cezalar keserek,bu katliama sessiz kalan diğer yörelere örnek oluyor.
    TEŞEKKÜRLER JANDARMAM:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Benden de teşekkürler

4. serhat19031997

serhat19031997 Yeni Üye

herkese iyi avlar iyi günler forumunuza yeni katıldım ve koca su ile ilgili bazı şeyler sormak istiyorum bn kütahya-tavşanlıda kocasuyun ayağı var ve burdan çıkardığım balıklar halk tabiriyle Bıyıklı,Çapak,Alay,Kasma bunları tutmak için cm ni bilmiyorum tutanda tutyor küçük bile olsa cm lerini biliyorsanız söyleyebilirmisiniz.

5. beyhan

beyhan Aktif Üye

teşekkürler jandarmaya bizlerde fuarda anlatmaya çalıştık nasıl katliam yaptığını ama geri zekanın biri tırıvırı kaç para diye sorabiliyor artık bunlara koyuın diyecem ama zavallı hayvanlara hakaret olacak tekrar teşekkürler jandarma :harika::harika::harika:

6. mehmet2012

mehmet2012 Yeni Üye

Bir teşekkür de benden..