Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÖRME MISINADA RENK SECIMI

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında suatilik tarafından paylaşıldı.

1. suatilik

suatilik Üye

DOSTLAR ÖRME MISINALARIM BERKLEY FIRE LINE 0,20 ve 0,25 MM.RENKLERI YESIL ve KOYU MAVI SIZCE RENKLERDEKI UYUM NEDIR.BANA YARDIMCI OLURMUSUZ LÜTFEN !!!!

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. suatilik

suatilik Üye

YENI SIPARIS ETTIGIM BERKLEY 0,18.16 CEKERLI RENGI KOYU MAVI

4. boru

boru Üye

Hiç önemli degil beden olarak kullaniyorsun nasil olsa önemli olan bendenden sonra gelen takim da kullandigin malzeme.

5. suatilik

suatilik Üye

CEM DOSTUM BEN ÖRME MISINALARI ATCEK'TE VE TEKNEDEN SIRTI CEKMEK ICIN ALMISTIM SORMA NEDENIM ONDAN LEVREK,AKYA,KILIC VE KIRLANGIC ICIN SORMUSTUM.

6. boru

boru Üye

Takim kisminda hedef ava uygun kalinlikta FC (Flurocarbon) görünmez misina kullanirsan daha avci bir uygulama olur; ne dersin?

7. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

bencede.. takılırsada misinayı keser, takımına zarar vermez..

8. m1976k

m1976k Aktif Üye

suat bey levreği çay ağzından alıyorsunuz galiba bu sene kaç defa gittiysem malesef boş siz aldınızmı son zamanlarda :? bu arada açmış olduğunuz konu çok güzel acaba kıyıdan at çekte örgü rengi balık üzerinde etki edermi:rolleyes:

9. Devrim Balbay

Devrim Balbay Aktif Üye

ucuna leader %100 kaliteli 0.7 mt kadar floro takın ( kamış boyuna göre) ve her avda değiştirin..bakın bakalım ne fark oluyor özellikle gündüz avlarında .. gece ise bu bir işe yaramaz hatta dez avantaj çünkü gri daha kalın gözüken bir misinanız olur..üstünede beyaz ipiniz varsa evlere şenlik.. ama bende yeşil kullanmıyorum..gece ve az ışıkta baglaması öldürüyor beni.. en iyisimi sarı bence... siyah ve kırmızı var ama onlar daha cok dip için ideal..

10. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

İp misinalara levrek avında arkadaşların dediği gibi florinli misinalarla ek yaparız. Atçekte şok takım benzeri bir beden ile ince görünmezlik özelliği olan misinalardan 2m kadar yeterli geliyor. tekneden de bu aralığı biraz uzatıp 3-4 m kadar ince misina ile bağlantı yapabilirsiniz.

Ancak illaki doğrudan ip misina kullanacaksanız levreğin daha az korktuğu yada çekinmediği kırmızı hatta bordo rengi tavsiye ederim. Avrupada bu şekilde bordo misinayı levrek avında özelikle kullanıldığını biliyorum.

11. suatilik

suatilik Üye

At çekte örgü rengi balık üzerinde etki edermi Dostlar???At cek yaparken ben makinaya en uzun 50 mt bagliyorum sizce bu yeterli olurmu ???