Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Özel Avlak

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında blaze tarafından paylaşıldı.

1. blaze

blaze Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul yakınlarında belirli bir ücretle giriş yapılan yakala bırak şeklinde av yapılabilecek özel avlak tarzında bir yer var mı ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. enginson

enginson Daimi Üye

İstanbulda bilmiyorum ama sakaryada maşukiye de cansu alabalık çiftliği vardı orada küçük bir gölet yapmışlar olta kiralayıp balık tutuluyor diye biliyorum. ben şahsen tutmadım ama oraya gezmeye gittiğimde gördüm. 2 kişi yemli olarak tutuyordu ama bir şey yakalayamamışlardı. gölet çok küçük havuz büyüklüğünde. fiyatları konusunda pek bir bilgim yok.
    Cansu Alabalık, Maşukiye Alabalık Tesisleri, Sapanca Alabalık Tesisleri, Kocaeli Alabalık Tesisleri, Cansu Hakkında

blaze bunu beğendi.
  4. enginson

enginson Daimi Üye

şimdi siteyi inceledim tuttuğun balık için de para ödüyormuşsun 15 tl (kg.) balık tutma parası varmış. alabalık 15 tl yayın 20 tl miş.

5. YusufZiyaDeniz

YusufZiyaDeniz Aktif Üye

Cansu alabalık Sakarya da değil Kocaeli'de :) Ama Sakarya'ya çok yakın olduğu doğrudur :) Bi izmitli olarak bunu kabul edemem, veremem Maşukiye'yi Sakarya'ya :p

enginson bunu beğendi.
  6. blaze

blaze Aktif Üye

Şimdi görüştüm ücretlendirme sitede yazdığı gibi. 10 yaşında bir yeğenim var sürekli balığa gitmek istiyor İstanbul'da mümkün olmuyor bu şekilde aşılama yapabilirim sanırım :)

Mesut1903 ve enginson bunu beğendi.
  7. enginson

enginson Daimi Üye

o zaman Yanlışlık için özür dilerim :D Sakarya kalmış aklımda :D maşukiye çok güzel bir yer, İstabul'da oturup ta gitmemiş herkeze tavsiye ederim. ama cansu alabalık tesisini değil maşukiyeyi yukarıdaki çiftlikler şahane. sabah kahvaltısından akşama kadar çok güzel zaman geçirilecek bir yer :)

8. YusufZiyaDeniz

YusufZiyaDeniz Aktif Üye

Estağfirullah abicim :) Maşukiye kesinlikle yaz kış muazzam bir yer. Kışın kayak merkezi, yazın da futbol takımlarının kamp alanıdır. Her zaman mis gibi havası vardır. Köy kahvaltıları, yemeklerini söylemiyorum bile :) Kesinlikle İstanbul'da oturup buraya gelmeyen çok şey kaçırır :)

Mesut1903, blaze ve enginson bunu beğendi.
  9. enginson

enginson Daimi Üye

Aynen :) kiremitte yapılan mantar, erimiş peynir ve diğer lezzetler :D bak tam mesai bitimi iştahım açıldı :D inşallah yine gitmek nasip olur.

Mesut1903 ve blaze bunu beğendi.
  10. YusufZiyaDeniz

YusufZiyaDeniz Aktif Üye

İnşallah abim :) Buralara gelirseniz beklerim ancak buralar pek tatmin edici meralara sahip değil :(

11. enginson

enginson Daimi Üye

deniz olarak söyleyecek olursak son zamanlarda güzel haberler geliyor. güzel mırmır var istavrit zaten her daim var. onun dışında uzun zamandır olmadığı kadar lüfer familyası var oralarda. umarım daha da artar.