Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Özel bir taşıma çantası.

mufitsa

Aktif Üye
Adı
derman caglar
Merhaba bu çantayı tasarlama amacım kamışlarımın hiç bir koşul altında zarar görmemesi içindi agırlık önemsiz bi faktör oldugun dan kullanışlı bir şeyde olmasını istedim ve de oldu sanırım. ilk başlarda çok kafa saba dursada bu seneki seyehatimde anladımki gerçekten iyi iş çıkartmışım. Ve karşınızda şık dekoru ile taşıma çantası + takım çantası + masa :) :harika::harika:

Ekli dosyalar

mufitsa

Aktif Üye
Adı
derman caglar
Yanlış yere açtıysan özür gezdim ama hobiden başka bi yer göremedim .

ondersoydinc

Aktif Üye
Adı
Önder SOYDİNÇ
Çok güzel bi çalışma olmuş vallahi hocam, eskiden bu tarz çantaları bilardo oynayanlar çok yaptırırdı dışına deri kaplamalı falan :) biraz nostalji olmuş ama oldukça yaratıcı bir çalışma. Tebrikler ve güle güle kullanın,

mufitsa

Aktif Üye
Adı
derman caglar
Teşekkür ederim bende 3 top bölge şanpiyonluğum var aslında :)

Çantanın asıl amacı su geçir memesi ve masa şeklini ala bilmesi kuma batan ayaklar ile masa ola biliyor ter açıldıgında.

Istakalarımı bile bu kadar özen ile saklamıyordum.

ondersoydinc

Aktif Üye
Adı
Önder SOYDİNÇ
:harika::harika: yaaa anlaşıldı şimdi işte :) boşuna söylememişim demek.

horasanlı

Daimi Üye
Adı
Sinan AVCI
Paylaşım için teşekkürler. Çok güzel bir çalışma olmuş. elinize emeğinize sağlık.

ambrosia

Daimi Üye
İlk gördüğümde de beğenmiştim ve hala daha da emeğini takdir ederim. Ellerine sağlık Mufit.

mufitsa

Aktif Üye
Adı
derman caglar
İlk gördüğümde de beğenmiştim ve hala daha da emeğini takdir ederim. Ellerine sağlık Mufit.
Sen buralardamısın ya :) Teşekkürler 2 ci kez :) daha kıyıpta hiç kullanamadım biliyormusun bi samsun maceramda kamışlarımı taşımak için kullandım sadece.