Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

@ozgurarslan'dan balıkçılık hakkında genel bilgiler...

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında ozgurarslan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bora A

Bora A Aktif Üye

O zaman boşver forumu ufaklıkla ilgilen Özgür, balık hep var forum kaçmıyor

Dumanla haberleşme cihazından haspelkader gönderildi

ozgurarslan ve İLKlüfER bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ottoman

ottoman Aktif Üye

[​IMG]sağlam ve randımanlı pek fazla uğraş gerektirmeyen bi model üstteki halkaya makine bedenine sarılı şok ip,alttaki halkaya ben 0,60 mono ve küçük klips orta halkaya da 0,26 mono kullanıyorum gayet başarılı haaa dolanma olmuyor mu oluyor elbet bundan kaçış yok önemli olan dolanmayı minimuma indirmek bu da atış esnasında fren denilen atım yapıldıktan sonra kurşun suya değmeden ipe biraz kuvvet uygulamakta mümkün olabiliyor..

hakandaspinar bunu beğendi.
  4. ErBo62

ErBo62 Aktif Üye

5. shimano

shimano Daimi Üye

Yeni killer uv rapala ve silikonsuz kurşun arkası için misina sert yapıya sahip fena gözükmüyor bu misinayi genelde çapari yapmak için kullaniyordum güzel düğüm mukaviyeti var ayrıca silikonsuz yapı olması dolayısıyla sert bi yapıya sahip bakalım kurşun arkasında performansı nasıl olucak.

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. İLKlüfER

İLKlüfER Aktif Üye

Rapalalar zaten guzel tavsiye etmistim bu misina da geyet guzel okyanus balikcilik urunu Q marka ben de kullanmistim,
    Sahsen rapala bedeni icim Nippon ghost 0,28 i tavsiye de ederim,
    Ben bu aralar ip siparisi verdigim icin gelmesini bekliyorum o yuzden zorunluluk misina kullaniyorum,
    Cengizde ki extreme(kaplanli) 0,28 aldim makinaya sardim kalani rapala bedeninde kullniyorum ondan da memnunum,
    Bilginiz olsun,
    Rastgelsin

7. shimano

shimano Daimi Üye

Cengız balıkcılıktan bundan sonra 1 cop dahı satın almam ne kamısları guzel ne makınaları nede mısınaları genelde tum ıhtıyaclarımı yurt dısından temın edıyorum arada farklı urun gorursem ve hosuma gıderse oyle satın alıyorum ulkemızde malesef olta malzeme fıyatları cok yuksek. onca kamıs aldım cengızden halbukı ustune bıraz daha ekleyıp jdm kamıs alsa ımısım gul gıbı gecınıp gıderdım ısde fıyat ucuz dıye satın aldım basıma gelmeyen kalmadı ornek en son aladıgım kamısdan gerıye kalan sap kısmı oldu :) artık bu sapıda boya fırcası olarak kullanırım :)

Son düzenleme: 15 Kasım 2016
    YusufZiyaDeniz ve _Rastgele_ bunu beğendi.
  8. _Rastgele_

_Rastgele_ Daimi Üye

Hani bir söz varya küreğin sapı elim'de kaldı diye :)
    İşin şakası bir yana insan'da nasipte olacak .
    Bazen en iyisi diye aldığın ürünler bile sorun çıkara biliyor .
    Cengiz balıkçılık için fikirlerimiz aynı imiş seninle , ahmete farklı mehmete farklı fiyat ( esnaflığa yakışmıyor )
    JDM ürün'den şaşmamak lazım , doların zirve yaptığı bu günler'de bir'de üstüne ekonomik kıriz'de eklenince geçmiş olsun .
    Sanırım almak istediğimiz ürünlere vitrin'den bol bol bakarız artık :)

shimano bunu beğendi.
  9. İLKlüfER

İLKlüfER Aktif Üye

Bir laf var ya "ucuz mala para verecek kadar zengin degilim "diye,
    Cengiz balikciligin esnafligi cok begenirim zaten onlarda biliyorlar malinin kalitesini,
    Bi mavi kamis var okumanin mesela ben canli gozumle 5 kere falan kirildigini gordum her goturduklerinde yenisini veriyorlar,
    Balikciliga yeni baslayan ve acemiliklerini atmak icin iyi bir baslangic urunler,
    Mesela Cengizin en iyi makinasi ilk gri olan raw lardi bence,
    Sonrasinda kalite iyiden iyiye bozuldu,
    Ceymar makinayla biraz toparladi itibarini ve piyasasini,
    Bir de soyle dusunmek lazim gercekten Cengizin o guleryuzu,musteri memnuniyeti,satis sonrasi ilgi alakasi zaten olmasa kimse ugramaz bence,
    Ben bir sey almasam bile selam vermek icin her indigimde muhakkak ugrarim cengize,
    Saygilar

yükseltaktak, Oktay34 ve demiremin bunu beğendi.
  10. ozgurarslan

ozgurarslan Daimi Üye

İlker misina sarma artık, gelecek olan ipi bekle, misinayi sökeceksin ip gelince, boşuna hafıza yapma misinaya. İp bu işin olmazsa olmazı arkadaşlar. Bugün ip yasaklansa, inan balık tutmanın keyfi yarıya düşer benim için...
    Cengiz Balıkçılık'ın esnaflığı on numara. Raw 55 3 ya da 4 tamir gördü ücretsiz, okuma cedros üç parçası da kırıldı, o da ücretsiz. Şu ara şöyle bir sorunum var onlarla, her dakika içerideki müşteri eleman sayısının üç katı, resmen sıra bekliyorum beni tanımalarına rağmen. Ben de son kamışı vega dan aldım, makinayı Çin'den. Be uygunsa onu almak mantıklı olan...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İLKlüfER bunu beğendi.
  11. seyyitince

seyyitince Misafir

Kopmuyordu o misina

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.