Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Palamut Takımı Hakkında Yardım

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında Levrek@ tarafından paylaşıldı.

1. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

İstanbul Boğazından Sabaha Karşı Palamut Denemeleri Yapacağım İçin Sizden Yemli Ve Yemsiz Takım Önerileri İstiyorum , Eğer Yemli Takım Öneriyorsanız Yemi Ne Kullanmalıyım Ve Nasıl Bağlamalıyım ?

Şimdiden Teşekkür Ederim ..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cogito74

cogito74 Aktif Üye

bende cok proesyonel degılım ama yemli palamut ilk duyuyorum. vardır belki forum duyuyorum forumda aratmak lazim ama şu sıralar palamut çok iri degil genelde pamalut çaparisi ile av veriyor. belki bir kaç hafta sonra kaşık yada sahteyle alınabilir ama yemli.??

4. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

Bende Bilmediğimden Sordum Galatada Zokaya İstavrit Taktıklarını Görmüştüm Bir Kaç Kez Neye Atıyorsunuz Diye Sorduğumda Palamuta Atıyoruz Demişlerdi .. Ordan Aklımda Kaldı Doğruluğunu Merak Ettim ..

5. Sarızeybek

Sarızeybek Üye

İki posta yağmur yağsa o zaman zokayla yemli öneririm sana ama dostum malesef yağmurun y si yok :( Beyaz tüyle palamut alabilirsin boğazdan fakat rüzgarı arkana alacaksın malum bu yıl poyraz boğazda duman attırıyor özellikle avrupa yakasında
    Sağlıcakla kal

6. Levrek@

Levrek@ Aktif Üye

Önerilerin için çok teşekkür ederim yarın gece sabaha karşı deniycez bakalım ya kısmet :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free