Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

palamutla başladım kasna ile bitirdim

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında cemreis tarafından paylaşıldı.

1. cemreis

cemreis Aktif Üye

herkeze kucak dolsusu selamlar
    bu sabah erkenden denize açıldık amaç çingene palamutuydu 2kere oynak gördük
    ama balık yemiyordu
    07:00 dan 13:00 arası denizde palamut peşindeydik ne yazıkki hiç çapariye palamut takılmadı..
    bu günü böyle geçirmem diyerek 2.10m sipin kamışla kasna pesine gittim 14:00 civarı belirlediğim yerlere giderek 2numara döner kaşık la güzel balıklar aldım
    parkur bayaaa bi kötüydü dikeni ısırganı yılanı derken hiç yılmadım... geçilmez denen yolları geçtim atılmaz denen yerlerde oltamı attım ve sonunda eve mutlu geldim..
    kaçan elbette oldu...
    dereye atılmış bir ağ gördüm ve banaa yakışanı yaptım ağı ordan aldım ve doğru çöpe ;)
    öğlenden sonra palamuta çıkan arkadaşlar olmadığını söyledi.. sonuçta balık balıktır özgürce zevkimi aldım afiyetle yedim
    herkeze rast gele

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. emir

emir Üye

tebrikler afiyet olsun.

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Cem
    Güzel kasnalar yakalamışsın.
    Keşke bazılarını büyümeleri için bıraksaydın demeden de geçemeyeceğim.
    Her zaman rastgelsin

5. cemreis

cemreis Aktif Üye

abi sende hep olumsuz düşünüyosun :D herbiri limit doğrultusunda 15cm ve 5kg dan fazla tatlısu kefali yok korkma ben 28senedir bitiremedim ve devamlı sürdürebilir olsun diye korumacı davranıyorum ;) zaten avlaktaki maksimum boylar bunlar... daha büyügünü tutarım diyen varsa... :))

6. Glenium34

Glenium34 Aktif Üye

Kutlarım kardeşim limit altı balık görünmüyor burda ama şeref abinin dediği limite yakın olan balıklar olsa gerek buda vicdani sürkülerle alakalıdır.Herzaman neşeli ve bereketli olsun.

7. caberia

caberia Aktif Üye

cem sazanlar ne oldu sazanlar haftasonu şiledeydim bende,bir numara yok ne pot deresinde nede karamanderede :) harmantepe topaz burnu sahilköy at tım çektim yemldim durdum nafile :)) sen yine kasna almışın her daim rastgele