Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PARSUN 5 HP 4 ZAMANLI 20 DAKIKA KULLANILDI

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında yigitözbayy tarafından paylaşıldı.

1. yigitözbayy

yigitözbayy Yeni Üye

Herkese merhabalar. ben zıpkın avı sporuyla ılgılenmekteyım babamda olta hastası. kendımıze ufak bır tekne aldk .bu ılk mesajm olabılır benı dolandırıcı dıye dusunmeyın lutfen zıpkıncı.com dan bakabılırsınız genelde orada oluyorm. orada bot kullandıkları ıcın ve yuksek motorlar tercıh ettıklerı ıcın sızlerle paylaşmak istedim . elimde 2013 model gecen ay alındı .5 hp 4 zamanlı lıman kaydı ce belgesı otv sı odenmıs sadece ama sadece rodaj acılımı ıcın kullanılmıs parsun marka motor var. 9.9 unuda aldk onu kullanıyoruz ve cok memnunuz asırı yakıt cımrısı bı motor . yamahanın aynı parcaları var. bu 5 hp lık motorda 1 depo benzın bıle bıtırmeden rodajını yapıp cıktık motoru garantı servısı acmıstır. 2 YIL GARANTISI VARDIR guzelce durulayıp dık sehpasında beklemektedir . İzmirde ikamet edıyorum motor seferıshısarda haftasonu dıleyen gelıp gorebılır. 0 ından tek bır farkı bıle yoktur . maille isteyen abılerıme arkadaslara fotografını atabılırım .0554 242 87 65 dilediğiniz zaman arıyabılırsınız .

fiyat sıfırından hıcbır farkı olmadıgı için 1.900 tl . otv si herkesi odenmıs Ce ve faturalı fotograflarını buraya yukleyemedım ısteyene maılle atabılırım. Saygılarr , sevgiler. Rastgelsin.Konuyu yanlıs yere actıysam ozur dılerm

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yigitözbayy

yigitözbayy Yeni Üye

Cep numarandan ulasırsanız cok daha memnun olurum sıteye mobıl gırdıgım ıcın zor oluyor ozel mesajla ulasmak ama arada bakarım yıne. rastgele

4. yigitözbayy

yigitözbayy Yeni Üye

5. yigitözbayy

yigitözbayy Yeni Üye

guncel arkadaşlar