Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Parsun Motor

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında ergun0403 tarafından paylaşıldı.

1. ergun0403

ergun0403 Üye

Parsun motorlar hakkında bilgisi olan arkadaşların konu hakkında paylaşımlarını bekliyorum. Sitelerde bilgilerini okurken en adi malı bile firma benim malım kötü diyemeyeceği için yanlış bilgiler veriliyor. O yüzden tecrübe edinmiş arkadaşlardan bilgi almak istedim şimdiden teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karabalikci

karabalikci Yeni Üye

Parsunla ilgili Acilmis Bir Konu Var Ordan Takip Edebilirsin.Kronik Olarak Benzin Ve Yag Akitmasindan Sikayetci Kullanicilar.(benim Arkadasda Dahil Ve Satti)

4. dogukan-80

dogukan-80 Yeni Üye

ben 5 hp 4 zamanlı parsun satıp kurtuldum ucuz olusuna aldanıp almıstım hic tavsiye etmem her yeri sorunlu saymakla bitmez

sedatperincek bunu beğendi.
  5. ergun0403

ergun0403 Üye

Teşekkürederim

6. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Uygun fiyatlı ama iyi değil komşumuzda var her balıktan gelince küfür ediyor. :)

sedatperincek bunu beğendi.
  7. umooth

umooth Aktif Üye

Almadan evvel o kadar övdüler motoru hiç mi memnun olan yok anlamadım ki? :(

8. oguzsen

oguzsen Aktif Üye

Parsun şöyle Parsun böyle diyenleri duyuyorum. biraz şans işi aslında hepsi öyle olcak diye birşey yok 1000 de 1 bozuk makina çıkabilir. Bende genelde bobin sorunu yaşadım ki bu normal her motorlarda olabilecek bir sorun oda bir kere yaşadım. kullandığım motorlar 15 hp 4 zamanlı 5 hp 4 zamanlı(hala kullanmaktayım) 40 hp 2 zamanlı(hala kullanmaktayım) ve 40 hp 2 zamanlısüratli bir makina 60 hp 4 zamanlı mercury tekneler aynı olmasına ramen yetişemiyo

9. ergun0403

ergun0403 Üye

Herkese teşekkür ederim. Ancak biraz daha tecrübe edinmiş arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.

10. erol kaptan

erol kaptan Yeni Üye

arkadaşım bende parsun 9.9 çıft zamanlı uzun şaftlı olanı var iyikide var ıkı yıl oldu yedek bujısınıde verdıler ınan bana daha bır kes sokulmedı çandarlı ızmır ararası ıkı kere 5.5 metre polyester teknemle gıttım geldım 7 saat hıç ıstop etmeden gıttım geldım yanı yakıtı azz ben çok memnum lakin sızın motordan beklentınız nedir o önemli kolay gelsın

11. karabalikci

karabalikci Yeni Üye

Daha yeni uye olup.ilk mesajinizda Parsunu oven yazi yaziyorsunuz.Parsunun bayragini dalgalandirdiginiz belli.Baliksevdam.com ailesi ve forumu bu fake yaziya itibar etmeyeceklerdir.