Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Paşanın yavruları :) :)

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında ecü tarafından paylaşıldı.

1. ecü

ecü Üye

Aksam bı galeyana geldım usta abımı aradım
    -alooooo abı x merasında balık varmıdır ? :)
    -kıyısı kopuk yapıyosa balın ınmıstır dedı
    Vardı kıkı kısı meraya arada dere var cıkardım botu gectım dereden karsıya baktım b tasın dıbı kopuk yapıyo attım ılk atmaya ufak bı balık 400 gr neyse yan tarafımda su vardı attım suyun ıcıne orda yuzuyo 10 dk gecmedı aynı yerde bı balık daha buyuk 500 gr ::) neyse hıkaye bu az oz :) ha bıde arkadasın maketı balı kırdı resım altta valla nasıl kırdı nasıl nbecerdı balık kac kıloyu orası allah kerım.:D bu arada o kucuk balıkalrı nasıl aldın dıyenler olacaktır kucugune gerı saldım daha ıkıncı levregım olmasına ragmen dıgerınıde salmayı dusundum ama karnının altına kanca gırmıstı salmadım .. ınanıp ınanmamak sız degerlı abılerıme kalmıs saygılarımla

image hosting sites

upload pics

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Hemşerim biz kavuşamadan sen kurutucan bu meraları... :) Güzel iş çıkarmışssın yine bende son 3 akşam sabah aradaım meraları ama bu yıl şansım çok ötü inan..kesin nazar var!! :) benim yanıma gelenler atıp balığı alıp gidiyorlar resmen (fazla mı hırs yaptım ne?)...Hadi bakalım rastgelsin.. haa bu arada duyumlara göre yalıköy liman içinde yem ile alıyolarmış levreği bu konuda bilgin var mı ? nasıl ? yer? ne şekilde filan?

4. ecü

ecü Üye

abi lıman ıcındekı balık ısı soyle
    alıyolar 1 kılo hamsı celık teklı kancayla aksam 9 dan sabaha kadar belkıyolar genelde gece 3-4 gıbı balık cıkıyo ama bekleme ıstıyo bıde ıt kopuk cok sahos sarhos gelıp adama sarıyolar kufur fılan yaklasılmıyo sarı bı kayık var bızım lımnda ordan tutuluyo sımdıye kadar 8-10 balık tutuldu

5. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler. Güzel balıklar. Ben limitleri çok bilmiyorum levrek için ama 500 gr küçük değil sanırım.

6. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Yaw ilhancım bu yemli işini hafta sonu denesek mi? (limanın it kopuk olmayan yerinde) başka bir yeri yapmazmı acaba balık...yada boşver at-çek e gidelim biz tel 05063595730 Murat AYDIN
    Özellikle hafta sonu müsait oluyorum...ava gideceğin zaman önceden banada haber verirsen sevinirim...

7. ecü

ecü Üye

murat abim şimdi benım peder marangoz dukkanda oluyorum hafta sonlarıda montaja gıdıyoruz o yuzen ne zaman bosta olacagım bellı olmuyo ama yarın sabah buyuk agızda olucam 8 e kadar sonra iş başı :D

8. helaldılı

helaldılı Aktif Üye

Tebrikler, Ordu şu sıralar bereketli görüntüler veriyor devamını ve daha büyüklerini dilerim.

9. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Hadi bakalım İlhan iyice kapmışsın virüsü artık iflah olmazsın :) devamlarını dilerim kardeş yeni raporlarını bekliyoruz.

10. nuri deniz

nuri deniz Aktif Üye

Ecü İlhan;
    Raporunn ve resimler için çok teşekkür ederim....İyi av olmuş kutlarım..

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İlhan
    İki güzel ispendek yakalamışsın.
    Karadenizde bu balıkların devasa boyları bulunuyor.
    Onlardan birini de yakalamıştın zaten birkaç gün önce.
    Yakaladıkların da yasal boylar sonuçta.
    Her zaman rastgelsin