Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paypal türkiye

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Paypal kabul eden saticilardan alisveris yapilamiyor malesef.. Paypalin anlsma yolunda olduguna dair duyumlar aldim, kendi sistemlerini Türkiyeye kurmayi kabul etmisler ancak 2017 sonunu bulacakmis altyapi tamamlamalari.. Anliyacaginiz sabir gerekiyor..

yusufd

Aktif Üye
Adı
yusuf
İşin özü şu ki; bir Guetemala bile olamamışız.
Sevgili Birol Abi, bence mesele guatemala olamamak değil, Türkiye'nin guatemala ile denk bir ülke olmayışıdır. Bildiğim kadarıyla Türkiye, paypaldan avrupa'da olduğu gibi o ülkenin kendi server larını kullanmasını istedi. yani alman vatandaşlarının bilgilerini alman serverlarında sakladığı gibi, bizim bilgilerimizi de Türk serverlarında sakla dedi. bunu reddeden paypal yani. tabiiki ben de ebaydan alışveriş yapamamaktan dolayı çok mutsuzum :D

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Beyler ben kendimce bir çözüm yolu buldum çözümün adı entropay şuan onay kodu bekleme aşamasındayım,

daha önce ecopayz debit kart ile deneme yapmıştım olmamışdı ecopayz 3d güvenlik bilmem nesini desteklemiyormuş umarım entropaydan işi halledebilirim paypaldan pin kodu bekleme aşamasındayım.

B

BS Okuru

Misafir
Beyler ben kendimce bir çözüm yolu buldum çözümün adı entropay şuan onay kodu bekleme aşamasındayım,

daha önce ecopayz debit kart ile deneme yapmıştım olmamışdı ecopayz 3d güvenlik bilmem nesini desteklemiyormuş umarım entropaydan işi halledebilirim paypaldan pin kodu bekleme aşamasındayım.
bence hıc bulasmayın oldukı satıcı ıle bır problem yasadınız paypal olsa ıdı paranız guvence altında ıdı fakat bu sekılde paranız guvence altında degıl malesef benım bu sekılde ebaydan cok param gıttı sutden agzım cok yandı anlıcanız bır daha asla ebaydan alıs verıs yapmaz oldum ... hatta yakın bır zamanda sıfır eskı bulls eye buldum 9050 modelı paypal sırıtıyor seceneklerde fakat kedının cıgere baktıgı gıbı oyle baka kalıyorum malesef :(