Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pazar günü balık avı yerine 2 Balık USTASI yakaladım :)

Konu, 'Sohbet' kısmında Evren Tamer tarafından paylaşıldı.

1. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Sevgili Dostlar,arkadaşlar,abiler,beyler :)

Pazar sabahı 8,de uyandım ve bir niyetim vardı,,tanımak istediğim kişileri görebilmekti..ve hemen yola çıktım,İstabula gelerek fuarı gezmek yerine aynı yerde ben onları bekledim..daha fuar açılır açılmaz içeri girdim...balık olta malzemelerini tanıtan ve açılan hatırladığım kadarıyla HALL 3 teydim :) yaklaşık 45 dakikka hep orda gezdim acaba kime denk gelicem diyee....ve Sonunda Vedat abiyi karşımda gördümm ve gülümsedim :) 2 gün önce Vedat abileyle taışmıştık ve yanında biri vardı,sohpet ediyolardı ve bölmek istemedim,derken yine bakliyordum,orada gezinerek onunla sohpet etmeyi istedim ve arkaya doğru ilerledim ve beni tanıyan Kısık firmasından bir kaç arkaşla sohpet ederken birde baktım,Vedat abayoğlu ile Tahir gürhan abi ve biri daha vardı oturmuşlar sohpet ediyolar.Allah dedim şimdi yandınız işteeeee ben geldim :):) hemen yanlarına giderek selam verdim..ve kendimi tanıttım.Tahir abi çok güzel şekilde karşıladı beni inannın yüzündeki gülümsemesi ve çok cana yakın biri olduğunu hemen anladım..Vedat abi ise misafiri vardı onunla konuşuyordu,sonra bize doğru bakarak tanıdınmı Tahir dedi arkadaşı izmit,ten :) TAHİR ABİ TADIM ŞİMDİ DEDİ VEDAT baiye :) sonra muhebbete devam ederken..Tahir abi bana eski yaşamış olduğu anıları anlattı,çok dikkatimi çekmişti,bende kendisine hem İzmit,körfezinde ve Marmriste avlandığımı söyledim,körfez,de balık durumunun iyi olduğunu son zamanlarda Sargoz ve baltabaş karagöz avladığımızı anlattım,inan çok keyifli bir sopett ettik,Vedat abi ve Tahir abi gerçekten sohpet ederken onlardan Sinarit avı ile bazı bilgileri benimle paylaştılar...gerçekten İKİ üstatla tanıştığıma çok sevinmiştim.ve çok memnun kaldım...gerçekten cana çok yakın insanlar..ben tekarar kendilerine SAYGILARIMI,SEVGİLERİMİ,SELAMLARIMI SÖYLÜYORUM....SAĞLICAKLA KALIN,RASTGELE...Üstatlar..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

Öyledirler, senin nezninde ben de kendilerine Selam söylüyorum.

4. TAHİR GÜRHAN

TAHİR GÜRHAN Aktif Üye

Sevgili Evren,
    seni tanıdığıma bende çok mutlu oldum.Sohbetimizde söylediğim gibi körfezin yeniden canlanması beni mutlu etti.Başarılı avlarının devamını dilerim.Sevgilerimle

5. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Teşekkürler Tahir abi saygılar sevgiler...sağlıcakla Üstat..Rastgele ...