Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

PAZAR GÜNÜ BELGESELİ SPINNING ISPANYA

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
son video 4:20 de arkadaş silikonu balığın ağzına attı resmen :)

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
ve finaldeki sırtıkara adayı... yemi alışı, mücadelesi, tekneye alınmadan iki kere yol istemesi, sudan çıkınca hiç bozmadan ağır abi takılması.. hepsi süper videolardı pazartesi sabahı iyi geldi, teşekkürler :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ve finaldeki sırtıkara adayı... yemi alışı, mücadelesi, tekneye alınmadan iki kere yol istemesi, sudan çıkınca hiç bozmadan ağır abi takılması.. hepsi süper videolardı pazartesi sabahı iyi geldi, teşekkürler :)
Rica ederim Emir Bey begenmenize sevindim. İstavrite kullandıkları takım özellikle Ege taraflarında bence cok güzel çalışacak bir yöntem..Gecen sene azman istavrit cok boldu.

Bu videolar kısa ama hepsi de dolu dolu bircok teknik icerdigi icin ben de begenerek paylaştım:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Adam silikonları ne kadar yakına atıyor değil mi?
Bizim de işimiz gücümüz en uzağa atmaya çabalamak. :D

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Adam silikonları ne kadar yakına atıyor değil mi?
Bizim de işimiz gücümüz en uzağa atmaya çabalamak. :D
Valla sorma abi neden bizim bu kadar uzaga atma merakımız var acaba genetik mi:D

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kardeşim hep video hep video ne bu hep uzaktan mı bakacağız yeter artık isyansa isyan yahu adam çatlıyo ortadan izlerken bu ne yaw selahattin artık yapma böyle şeyler ne p tesi ne salı kardeşim hiç iyi gelmiyo bana bunlar :D uzağa da atsak yakına da atsak bunlar sadece hollywood yapımları olarak izleyebiliriz :D bize ulaşamayacağımız ciğerleri göstermeyin :D şahsım adına yakışıklı sahte balıklarla daha mutluyum :D bi şekilde temini var nasıl olsa :D
şaka bir yana emeğine sağlık bulup buluşturmuşsun zahmet edip eklemişsin sağolasın :D

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kardeşim hep video hep video ne bu hep uzaktan mı bakacağız yeter artık isyansa isyan yahu adam çatlıyo ortadan izlerken bu ne yaw selahattin artık yapma böyle şeyler ne p tesi ne salı kardeşim hiç iyi gelmiyo bana bunlar :D uzağa da atsak yakına da atsak bunlar sadece hollywood yapımları olarak izleyebiliriz :D bize ulaşamayacağımız ciğerleri göstermeyin :D şahsım adına yakışıklı sahte balıklarla daha mutluyum :D bi şekilde temini var nasıl olsa :D
şaka bir yana emeğine sağlık bulup buluşturmuşsun zahmet edip eklemişsin sağolasın :D
Sağol Hızır Ustam begenmene sevindim:) Olay sadece o anı görüntüleyebilmek.. O yuzden sahte balıkların yanına bir de hd kamera alsan daha süper olur kanımca:D

özcan bolat

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN BOLAT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
o nasıl bir balıktır ya tutamasakta seyrediyoruz :) hemen aklıma gelen öyle bi kanoyla hadi 1 mt daha uzun 50cm daha genişi olsun aynı şekilde boğazda takılabilirmiyiz ?

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Boğazda kayak (kano) kullananları gördüm. Uygun ekipmanla gayet güzel sırtı da yapılabilir fakat boğaz trafiğine dikkat etmek lazım.