Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

pendik-kartal-maltepe arası kıyıdan av için yardım

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında 41mst41 tarafından paylaşıldı.

1. 41mst41

41mst41 Yeni Üye

okul zamanı balıkçılığa merak sarmıştım. kendime balıksevdam moderatörleri yardımıyla orta yollu yeni başlayanlara uygun bir takım edindim. çanakkalede iskeleden kordondan rahatça avlanabiliyordum fakat tatile girdik ve istanbul geldim. pendikte ikamet ediyorum. daha önce hiç buralarda avlanmadım. haftaya balığa gidicez inş. pendik-kartal-maltepe'de kıyıdan atıcaz. istavrit için atmayı düşünüyoruz. buralarda en güzel nerede avlanabilirim vede nasıl bir takım yem kullanmam lazım. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
    takımım surf takım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

Mesut merhaba pendikte genelde kaynarca tarafına doğru askeriyenin o taraflardan avlanırlar istavrit için klasik çapari kurşun ağırlığı hatam var ise düzeltirler maksimum 40 gr civarı sezon açılıncada yemli (istavrit şak şak olabilir)
    iskelenin oradan lüfere atılır yine iskelenin oradan izmaritin çıktığıda olmuştur saygılar... kartal tarafına geçerim diyorsan koç taşın o taraflardan avlanman iyidir

4. 41mst41

41mst41 Yeni Üye

teşekkürler bilgi için :) :)

pendik-kartal tarafında balığa gidecek varsa haberleşelim arkadaş oluruz tek sarmıyor :)

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Lüfer sülalesi muhabbete gelmez.
    Oltanı alır gider.. :)

6. selcukezer

selcukezer Aktif Üye

:harika: :harika: :harika:

bırak muhabbeti nerdeyse gözünü oltadan ayırmayacan anlık iş
    sonra oldu da bitti maşallah durumu oluyor :)

7. cihsib

cihsib Aktif Üye

çanakkale den buraya gelip avlanmak pek sarmayabilir. ancak buraların balığı azdır ama tadı hiçbiryerde yoktur. az olsun öz olsun derler ya heh işte o. :)
    neyse. yer tavsiyesine gelince. istavrit için söylediğin tüm sahil şeridi balık yapar. ancak lüfer istiyosan belli başlı yerler vardır. o yerleri öğrenmek için sezonda yine sahilleri dolaşman yeterli. neresi aşırı kalabalıksa orası lüfer yapıyo demektir. hayırlı avlar.