Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Penn Affinity 7000

Lucarelli58

Aktif Üye
Adı
Süleyman şahin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Arkadaşlar Boğazda genelde kurşun arkasi at cek avları için penn affinity 7000 düşünüyorum bu makina bogaza uygunmudur kullanan arkadaşların olumlu olumsuz yorumlarını bekliyorum Herkeze Rastgele

KARAHANLI07

Aktif Üye
Adı
Metin Özgür Doğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kardeşim ben antalyada surf tipi avlanıyorum bende 8000 var beklemeli av yapmama ramen ağırlığı ciddi olumsuz handikap yaratıyor.boğazda sürekli at çekte bence fazla yorar. 7000 ile 8000 arası en fazla 150gr fark var. bence biraz daha hafif makina seç derim.

Lucarelli58

Aktif Üye
Adı
Süleyman şahin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kardeşim ben antalyada surf tipi avlanıyorum bende 8000 var beklemeli av yapmama ramen ağırlığı ciddi olumsuz handikap yaratıyor.boğazda sürekli at çekte bence fazla yorar. 7000 ile 8000 arası en fazla 150gr fark var. bence biraz daha hafif makina seç derim.
Teşekkürler üstad baska kullanan arkadaşlar var ise yorumlarını bekliyorum

B

BS Okuru

Misafir
Yillar once tam 1 sezon kullandim rapala at-cek icin sirali inci gibi sarim yapiyor yedek kafasi da var konik olanina ip kullaniyordum guzel bir makina kotu diyemem lakin bir tik agirligi fazla yemli ava daha musait bence bir de parca sorunu da olabilir imkaniniz varsa o ayarda ryobi ve ya okuma makinalara bakabilirsiniz,
Rastgelsin