Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

penn battle ii 6000

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında prometheus tarafından paylaşıldı.

1. prometheus

prometheus Üye

selamlar,

almayı düşündüğüm penn battle 2 6000 ile ilgli tecrübesi olan var mı?Jig avına yeni heves salmış biri olarak okuma salina 2 10000,raw 2 ve penn battle arasında kalmıştım okumaların fiyatı bütçeyi aştığından bulduğum battle a sıcak bakmaya başladım fakat bu makine battle 2 ve versiyon 2 hakkında forumlarda,malzeme sitelerinde vs. de yorum bulamadım battle ve battle 2 arasında ne gibi bir fark var acaba?Bu arada avlandığımız bölgelerde henüz 10 kg üzerinde balık yakalayana şahit olmadım bu nedenle sabit drag değeri 10 kg olan battle (uygun kalama ayarı ile bu değer yükselecektir elbette) yeterli gelcektir diye düşünüyorum.Bu arada bulduğum battle 2 kullanılmamış 2.el ve fiyatıda gayet makul

şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Plankton

Plankton Aktif Üye

Penn battle 2 piyasaya yeni sürülen bir ürün.O yüzden kullanıcı yorumu bulmak zor.Penn makineleri genelde güçlü makinelerdir.Tek sorun biraz ağır olmaları sanırım.

4. prometheus

prometheus Üye

ilk versiyonunun 6000 liği 610 gr görünüyor makul sayılabilecek bir ağırlık ama battle 2 ye bakıyorum sanırım daha düşük aynı bile olsa dediğim makul sayılabilir bana göre.Sizinde söylediğiniz gibi yeni ürün olduğundan henüz detaylı bir yorum bulamadım
    teşekkürler