Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

poseidon 450M fiber tekne

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında halil_35 tarafından paylaşıldı.

1. halil_35

halil_35 Yeni Üye

slmlar Poseidon 450 fiber tekne almayı düşünüyorum. Bu tekne hakkında bilgisi olan yada kullanan arkadaşlar var mı? Fiyat olarak bilindik safter yerliyurt gibi iyi kabul edilen markalardan biraz daha yüksek ama standart olarak sintine pompası konsol elektirik tesisatı seyir fenerleri falan da geliyor.
    sizce fiyat performans olarak nasıl bir tekne birde bu tekneye 9.9 mu yoksa daha kuvvetli bit motor mu takmalıyım 20 bg taksam sırtı uzun olta ile avlanırken sıkıntı yapar mı ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

@hawk17 (mehmet abi) akıl/fiyat/performans olarak sizi mantıklı şekilde bilgilendirir

4. melanur

melanur Aktif Üye

selam alanyada bu sene ençok satan fiber tekne genelde 4.80 ve 50 bg kombine ediliyor
    bu video 450 ve 20 bg h0nda kombinasyonu
    fikir edinmek isterseniz hasan akçalıoğlu poseidon teknelerin montajını yapan arkadaşımızdır motor seçiminde danışabilirsiniz 0532 4428087 ile irtibata geçebilirsiniz akdenizmotormarin

Montaj aşamalarını zevkle yaptığımız... - Hasan Akçalıoğlu | Facebook

Akdenizmotor-Marine a ajouté 5 photos. - Akdenizmotor-Marine | Facebook

5. halil_35

halil_35 Yeni Üye

Teşküürler ama ben kullanıcı deneyimlerinden faydalanmak istemiştim zaten bunlar torbalı da üretiliyor sahipleiyle de gidip konuştum teknenin hiç ikinci elinede rastlamadım az mı satılıyor yoksa alanlar çok memnun satmak mı istemiyor bu tekneler yunan menşeli ve kuzey avrupa ülkelerinde de çok tutuluyor ama teorik kısmı hakkında bilgi sahibi olsamda benim için önemli olan kullanıcı deneyimleri açıkçası

6. Bledax

Bledax Aktif Üye

yekta bey cok dogru yazmis bence de...