Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rapala Avi

Konu, 'Sohbet' kısmında HastaRuH tarafından paylaşıldı.

1. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Yeniciftlik göletinde 1.5 ay önce testere yakalamak icin at cek yaparken kaybettiğim rapalalara nihayet bugün buldum. 1.5 aydır her hafta ayni yere gidip suyun çekilmesini bekledim bugün rapalalarimi aldım ama bir okadarda kızdım. 2 side aynı triviriya takılmış hatta bir tanede kasık buldum 3 numara. Triviri imha tabi. Her gördüğümde şikayet ediyorum. Bir süredir artık görünmüyor ama gecmisin izleri hala var demek.

Konu acilmisken sorayım bu testereden kurt çıkıyor. Solungaclarindan pullarından felan. Burdakindemi böyle yoksa testlerin özelliğimi yoksa kommensal bir yasam mı sürüyorlar anlamadım bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. Cepten yazdım yanlışlıklar icin şimdiden özür dilerim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. heraktitus

heraktitus Üye

Bende bundan dört yıl once Samandıra DSİ nin göletinde uzaktan kumandali yelkenli teknemi batırdım ama hiç seninki gibi bir taktik izlemeyi dusunmedim.

Sorduğun soru hakkında hiç bir bilgim yok kusura bakma.

4. murat karahan

murat karahan Aktif Üye

Ortak bir yaşam değildir, parazitiktir. Ne olursa olsun balığı tüketiyorsanız çok iyi pişirmeniz gerekir. Çiğ ve az pişmiş balıktan insana geçebilen kurtlar var.