Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rapala X-Rap xr12 !

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında hasandh tarafından paylaşıldı.

1. hasandh

hasandh Aktif Üye

merhaba ne zamandır rapala almayı planlıyordum xrap xr12 aldım sizce iş görür mü 12 cm ve 22 gr

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Hasan merhaba,

Sahten hayırlı olsun, güzel avlar yapmana vesile olmasını dilerim.

Bu sahte hakkında yorum yapamayacağım ama eminim konuyu gören sevdalı dostlarımız seni tatmin edecek cevapları verecektir.

Her zaman rast gelsin...

4. hasandh

hasandh Aktif Üye

yanlış değil dimi boyutları olsun ağırlığı olsun ve şekli olsun standartlara uygun mu :) bu konuda pek bilgim yok kusura bakmayın :)

5. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Kusurluk bir durum yok Hasan ;)

Dediğim gibi benim de çok fazla bilgim yok bu sahte hakkında ama kutusunda detaylar yazılıdır ;)

Detayları kutusundan bakarak yazmadın mı ?

6. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Doğru zaman ve mekanda iş yapar, levrek sözkonusuysa iş yapmayacak sahte yok, karnı tok levrek vardır :)

7. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Lüferde palamutta işe yarayabilir. Rengi bizim buralarda levreklerin pek ilgilenmediği renk. Başka yerlerde işe yarayabilir.
    Ben X-RAP subsurface yani gagasız olduğu halde 5cm dalanını (9cm 19gr) ve yine gagasız aynı uzunlukta sanırım 13gr tam su üstü olanı var. İlki iyi ikincisini fazla kullanmadığımdan onun hakkında da bir şey söyleyemeyeceğim.

Birçok kişinin iyi sonuç aldığı MaxRap 13cm den ise ben sonuç alamadım. Bu işe yaramaz olduğunu göstermez.

8. hasandh

hasandh Aktif Üye

evet arka tarafından yazdım bilgileri. Zaten satın aldığım dükkandaki adam da öyle dedi balık olsun aç olsun yeter balık alır dedi . Ben yine de sizin yorumlarınızı alayım dedim. Bugün ilk denememi yaptım ancak yağmurun hezimetine uğradım dalgalar desen aynı şekilde çok büyük ve sert geliyordu bu durumda benim de sırılsıklam olmamam için bir neden kalmadı. 5-6 kez denedim yağmurun kesmeyeceğini düşündüm ve oradan ayrıldım . Yarın sabah erken saatlerde gitmeyi düşünüyorum acaba verim alabilirmiyim görecez artık.

9. hasandh

hasandh Aktif Üye

artık ister tutsun ister tutmasın umrumda değil karadenizin hırçın sularında yüzüyor :) rapala denizi boyladı :/

10. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

x-rap 10 cm ile tuttuğumuz sarıkanat lüferin hesabı yok. Renk fs spm sb olive

11. hasandh

hasandh Aktif Üye

doğrudur usta