Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rapalacı ile Marmara Avlarımız

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
tebrik ederim. çeşidi bol, trofesi olmasada zevkli avlar olmuş.

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Marmarada mercan, hani, kırlangıç. Yaşam geri dönüyor gibi görünüyor. Egeden daha fazla potansiyeli olan bu denizin canlanmasını çok isterim. Çok küçük jiglerle yapılan av dikkat çekici. Çanakkale Boğazında ben de denemiştim. En çok trakonyalar rağbet etmişti. İstavrit gelmesi çok ümit verici olmuş. Jig ile avcılığın zevki çok farklı. İstarvit bile olsa hafif spin takımlarlala tek tek istarvit yakalamak kimbilir ne kadar keyifli olur.

Balıklar için tebrikler. Rapor için ellerinize sağlık.

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
tebrik ederim. çeşidi bol, trofesi olmasada zevkli avlar olmuş.
Teşekkürler Hüseyin.
Marmarada mercan, hani, kırlangıç. Yaşam geri dönüyor gibi görünüyor. Egeden daha fazla potansiyeli olan bu denizin canlanmasını çok isterim. Çok küçük jiglerle yapılan av dikkat çekici. Çanakkale Boğazında ben de denemiştim. En çok trakonyalar rağbet etmişti. İstavrit gelmesi çok ümit verici olmuş. Jig ile avcılığın zevki çok farklı. İstarvit bile olsa hafif spin takımlarlala tek tek istarvit yakalamak kimbilir ne kadar keyifli olur.

Balıklar için tebrikler. Rapor için ellerinize sağlık.
Teşekkürler Akın Kaptan. Çipura ve seyrek olarak sinaritte var ama onları denk getiremedik.
İri istavritler özellikle jige rağbet ediyorlar. Dibe inildiğinde ise her an bir sürpriz olabiliyor. :) Tabii hafif spin kamışlarla bu avların ne kadar keyifli olduğunu söylememe gerek yok.

Rastgele