Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rapor...

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Kubiilay tarafından paylaşıldı.

1. Kubiilay

Kubiilay Yeni Üye

Selamün aleyküm öncelikle tüm Müslüman aleminin geçmiş kurban bayramını kutlarım... Bayramın 2 gün gece saat 3 te gittim oltaları attım ertesi gün öğlen 4 e kadar zil bile çalmadı eğer salihli demirköprü barajına gitmeye niyetlenen abilerim veya kardeşlerim varsa yatılı gitmesinler üşüdükleri ile kalıyorlar :) Yem olarak 10 tane vanilya limon aroması hamur kullandım eli boş döndük ya nasip seneye :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Denemek de yeterli Kubilay.
    Göl balıkçılığı denize göre daha zor bence.
    Önceden gideceksin, avlanacağın bölgeyi yemleyeceksin, balıkları yeme alıştıracaksın, sonra da olta atıp kısmetinde varsa balığını avlayacaksın.
    İnşallah seneye dediğine göre böyle imkanların yok. Oralara gitmişken bir de olta atayım dedin sanırım.
    İnşallah seneye kısmetin açık olur.

4. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Kısmetten ötesi olmaz, başarısız geçen avlardan sonra mutlaka uzun uzun düşünmeli artıları eksileri bir kenara ayırıp tahlil etmeli, birdahaki avlarda yapılacaklar planlanmalı :)

5. Kubiilay

Kubiilay Yeni Üye

Şeref abi öncelikle tabiki göl daha zor ve bizim burda yemleme diye birşey yok ben ilk defa bu sitede gördüm kendimi bildim bileli babamla giderim balığa.özellikle balığa gittim uğrama değil abi.