Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rastgeleder-Av Doğa Dergisi İzcilere Balıkçılık Semineri-2 Gerçekleştirilmiştir

Konu, 'Genel Konular' kısmında remorg tarafından paylaşıldı.

1. remorg

remorg Yeni Üye

Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin birlikte düzenlediği Sahil Deniz İzci Grubuna Balıkçılık Seminerinin ikinci ayağı Gerçekleştirilmiştir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ankara Gençlik Merkezinde 20.05.2010 tarihinde gerçekleşen Balıkçılık seminerimizin ilkinci ayağı Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin katkılarıyla gerçekleşmiştir. İkinci Seminerimizde Tebliğ ve yasal düzenlemeler ve Avlanma Teknikleri konularına değinilmiştir.

Rastgele-der Rastgelebalıkçı Amatör Olta Balıkçıları Derneği Üyelerinden ve katılımcılardan;
    Tuncer Ünal,M.Hakan Başar,Metin Karagöz,Coşkun Bozalan, Serdar Taşdemir, Atilla Beşiroğlu, Kutsiye Beşiroğlu ve Nusret Kılıç'ın destekleri ile gerçekleşen seminerde Av-Doğa Dergisinden Sn.Kamil Üçbaş'a ve Sevgili Bülent Kutluca'ya vermiş olduğu destek için teşekkür ederiz.

Emeği geçen Sahil İzci Grubu Liderleri ve izcilere teşekkür ederiz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

İlk çalışmanızda da söylediğim gibi;
    Harika bir çalışma olmuş.
    Böylece neyi, nerede, ne zaman, nasıl kullanacağını bilen bilinçli, doğa dostu gelecek nesilleririz oluşacak. Sivil toplum örgütlenmeleri inşallah artarak çoğalır.
    Bu çalışmaya emek verenleri canı gönülden kutluyor, tebrik ediyorum.
    Ayrıca bu çalışmayı illere yaymayı düşünüyor musunuz? Ülkemizde balıkçılık üzerine herhangi bir temel eğitim yapan kurum, sivil toplum örgütlenmeleri, kurslar vb. gibi yerler olmadığından, ya usta diye tabir ettiğimiz kişileri gözlemleyerek, ya da forumlar vasıtasıyla soru-cevap şeklinde bilgilenmemizi tamamlamaya çalışıyoruz. Ama bu konuda başlatmış olduğunuz çalışma ile sanırım bu açık kapanmış olacak.

4. enis59

enis59 Daimi Üye

tebrikler küçük arkadaşlara avı ve avcılığı çok iyi şekilde aşılayıp çevreye duyarlı ve saygılı olmalarını öğretmeniz gerçekten takdire şayan bir davranış

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Bu tarz çalışmaların artarak devam etmesini diliyorum.
    Bugünkü çocukları bilinçlşendirebilirsek 25-30 sene onlar yöneteci pozisyonuna geldiğinde o ana kadar yapılmış olan yanlışlıklar telafi edilemese de sonraki kuşaklar için umut olacaktır.
    Bu süre biz insanlar için uzun uzun gibi görünse de devletler için dün gibidir.

6. İrfan

İrfan Moderatör

Emeği geçen herkezi yürekten kutluyorum.:harika:ne güzel kareler eğitim,eğitim eğitim,diyorum başkada bir şey demiyorum.

7. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Çok başarılı bir semıner artarak devam etmesi dilerim ,emeği geçen ve bu işe gönül veren herkezi kutlarım tebrikler

8. Ersin

Ersin Moderatör Yönetici

Eminim ki ilk çalışmanızda olduğu gibi yine çok başarılı bir seminer olmuştur.
    Sürdürülebilir amatör avcılık adına ülkemizin bu tür eğitim çalışmalarına oldukça ihtiyacı var.
    Emek veren herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım.