Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rastgeleder-Av Doğa Dergisi İzcilere Balıkçılık Semineri Gerçekleştirilmiştir

Konu, 'Genel Konular' kısmında remorg tarafından paylaşıldı.

1. remorg

remorg Yeni Üye

Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin birlikte düzenlediği İzci Grubuna Balıkçılık Semineri Gerçekleştirilmiştir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ankara Gençlik Merkezinde 07.05.2010 tarihinde gerçekleşen Balıkçılık seminerimizin ilk ayağı Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin katkılarıyla gerçekleşmiştir. İkinci Seminerimiz 14.07.2010 tarihinde gerçekleşecektir.

Rastgele-der Rastgelebalıkçı Amatör Olta Balıkçıları Derneği Üyelerinden;
    Tuncer Ünal,Şule Ünal,Umut Demir,M.Hakan Başar,Metin Karagöz, Atilla Beşiroğlu, Kutsiye Beşiroğlu ve Nusret Kılıç'ın destekleri ile gerçekleşen seminerde Av-Doğa Dergisinden Sn.Kamil Üçbaş'a ve Sevgili Bülent Kutluca'ya vermiş olduğu destek için teşekkür ederiz.

Emeği geçen tüm dostlara ayrıca teşekkür ederiz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sokrates

sokrates Aktif Üye

Paylaşım için teşekkürler böyle etkinliklerin düzenlenmesi güzel bilinçli avcılık yapılması doğayı koruma adına gençlerimizin bilgilendirilmesi gelecek nesillere daha geniş popülasyonlar kalmasını sağlayacaktır katılan ve düzenleyen bu işlere önayak olan herkesi kutlarım.

4. A.Bülent KUTLUCA

A.Bülent KUTLUCA Aktif Üye

Bu yapılan İşi ÇOK KUTSAL BİR VAZİFE olarak görüyorum,Fotoğrafları çekerken neyi resimlediğimi düşündüm ve cevap belli ''GELECEĞİMİZİN RESMİ'' birbirinden değerli Dostların geleceğimiz olan çocuklarımıza ,yüzlerinde oluşabilecek en güzel tebessüm ve heyecanla bildiklerini aktarıyor olmaları ne kadar Asilce ve Asıl ihtiyacımız olan şey,,,,Bildiklerimizi paylaşmayı ve doğru olanı doğru şekilde doğru insanlara sunmanın getireceği mutluluğun RESMİNİ ,gayretleriniz,heyecanınız ve menfaatten arınmış güzel duygularuınızla nakşettiğiniz için ,Sevgili Tuncer ,yeni bir başlangıca attığınız o çok kıymetli ALTIN SIRMALI imza için tüm Rastgeleder yönetimi Sevgili Hakan ve Umut'u,,,,Atilla Abiyi, Nusret Abiyi ve Kamil Üçbaş Bey'i ve Destek verenleri Ayakta alkışlıyorum,,,VAROLUN

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Çok güzel ve anlamlı bir çalışma.
    Hem bu çalışmanın devamını, hem de benzerlerinin planlanarak sıklıkla yapılmasını dilerim.
    Şimdi çocuk ve genç olan nesli ne kadar bilinçli yetiştirebilirsek o kadar başarılı olacağımız aşikar.
    Yapanların, düşünüp planlayanların ellerine sağlık

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Amatör ve sporftif balıkçılığın yeni nesillere aktarılması için bu tarz girişimlerin daha da çoğalması gerekiyor. Teşekkürler Tuncer.

7. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Teşekkürler.

8. Bahadır Sarıca

Bahadır Sarıca Daimi Üye

Harika bir çalışma olmuş.
    Böylece neyi, nerede, ne zaman, nasıl kullanacağını bilen bilinçli, doğa dostu gelecek nesilleririz oluşacak. Sivil toplum örgütlenmeleri inşallah artarak çoğalır.
    Bu çalışmaya emek verenleri canı gönülden kutluyor, tebrik ediyorum.

9. remorg

remorg Yeni Üye

Çok değerli Baliksevdalıları;

Türkiye'de ilk kez gerçekleşen böyle bir organizasyonu düzenlemekten büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. İlk seminerimizde Avcı Etiği, Ülkemizdeki Balıklarımız ve Balık avında kullandığımız malzemeleri tanıttığımız seminerimizin ikinci ayağını 14.05.2010 tarihinde gerçekleştireceğiz.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın bilinçlendirilmesi ve doğa sevgisinin aşılanması yanında Balık avcılığı kültürününde oluşturulması doğru bilgi ile yetişmeleri için çalışmalarımıza Derneğimiz olarak devam etmeye çalışacağız.

Bu yolda bizi destekleyen tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

Tuncer Ünal
    Rastgeleder Yönetim Kurulu Başkanı

10. Volkan

Volkan Daimi Üye

Tuncer Bey, can-ı gönülden tebrik ediyorum. Orada bilinçlendirdiğiniz gençler, denizlerimizin ve bizlerin kurtuluşu olacaktır. Bu tür organizasyonlara gerçekten büyük ihtiyaç var. Yapabileceğimiz bir şeyler olursa bizler de yardımcı olmak isteriz.

11. Ersin

Ersin Moderatör Yönetici

Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu tür çalışmaların önemi tartışılmaz. Ülkemizin en önemli ihtiyacı eğitim ve bilinçlendirme. Küçük kardeşlerimize ufakta olsa bir katkısı oldu ise ne mutlu sizlere. Ellerinize, emeklerinize sağlık.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Mayıs 2010