Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

RENK SECIMI

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında suatilik tarafından paylaşıldı.

1. suatilik

suatilik Üye

Sevgili dostlar, sahteler hakkında renk seçimi hakkında okudum ama anlamadım. Benim avlağım Muğla’da Dalaman çayının denize karıstıgı yerde. Gece levrek avlayacağım ama sahte renk konusunda karar veremedim. Hangi renk, kırmızı mı, siyah mı yoksa kavun içimi ya da kırmızı kafamı????
    Dalgalı denizde rapala skitter pop ve pro pop kullanımı nasıl olmalı?
    Bilgisi olanlardan bilgi lütfen...-)))
    Yardımlar için teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. suatilik

suatilik Üye

Bilgi yokmu hic!!!!!!

4. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

bunula ilgili site içersinde yüzlerce yorum bulunmakta belkide bu yüzden sana dönüşler olmamıştır bir bakıver sorularının cevabı mevcuttur :)

5. Sevket

Sevket Yeni Üye

Bahsettiğiniz avlakta ( Tatlı Su - Tuzlu Su Karışan yerler ) koyu yeşil tonlarda sahte kullanmanızı tavsiye ederim.

6. suatilik

suatilik Üye

Dostlar sitede konu ile ilgi cok yazi okudum ama kafam karisti karar veremedim bunun icin sizlere danismak istedim.Ayrica SEVKET abi Koyu yesil is yapmadi hic kullandim bu renkten.

7. BİROL

BİROL Daimi Üye

Bunun belli bir cevabı yok, o yüzden direk cevap vermek yanlış olur diye dönüşler olmamış sanırım.
    Söylenen herşey aslında kendi tecrübelerine istinadendir ve farklı avlak/hava/deniz/zaman şartlarına göre değişkenlikler gösterir.
    benim çok iyi iş yaptığım bir sahte senin için aynı verimi vermeyebilir.
    HAngisi sorusunun cevabı aslında senin yapacağın deneme yanılma yöntemi ile ortaya çıkacaktır.
    Ama bilinen bazı gerçekler vardır ki mesela Kırmızı kafa levrekte çoğu zaman iş yapmıştır.Simli silikonlar keza öyle.Mor renkleri olan sahtelerde benim kişisel bilgime göre iş yapanlardandır...

8. suatilik

suatilik Üye

Saol Birol kardes öyle yapicam artik deneme yanilma yöntemini uygulucam.Ben simdi yurt disindayim burda uygun fiyata güzel sahteler var bilgi alip ona göre satin alicaktim burdan.