Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Reno fluence nasıl bilirsiniz ?

Konu, 'Genel Konular' kısmında gsozata tarafından paylaşıldı.

1. gsozata

gsozata Aktif Üye

S.a arkadaşlar, yakın zaman önce aracımı sattım, ve parasının bir miktarını almış olduğum evin taksit ödemesinde kullandım.

Evin teslim olmasına yaklaşık 5 ay gibi bir süre var. Bu süre zarfında hem balık sevdalısı, hemde 1 yaşında çocuklu bir aile babası olarak araçsız duramayacağımı anladım ve yeniden bir araç almaya karar verdim. Araştırmalarım doğrultusunda hem bagaj ve iç hacim, hem yakıt tüketim, hemde piyasası hızlı olan flunece almaya karar verdim.

Şuan bir tane buldum son pazarlık ile 56.800 lira gibi bir rakama bitecek görünüyor.

Araç 2012 model otomatik, 2013 trafik çıkışlı, en donanımlı paket olan privilage pakete sahip ve henüz 45 bin km de.

Eğer evin ödeme planlarında zorlu çekersem en kötü ihtimal 5 6 ay sonra elden çıkaracağım için aracın piyasasının mutlaka iyi olması gerekiyor.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. enesduru1994

enesduru1994 Üye

Bir kaç kez kullanmışlığım var Fluence'i.Ben içini gereksiz büyük bulmuştum ama yazdıklarına göre senin istediğin bütün özellikleri karşılar diye düşünüyorum abi

gsozata bunu beğendi.
  4. exxper

exxper Daimi Üye

elden çıkacaksa fiyatı daha uygun joy modelini öneririm

5. gsozata

gsozata Aktif Üye

İşte orası kesin değil hocam, şuan ki durum elden çıkmayacağı yönünde. Ama ekonomi nasıl gider, işler nasıl olur bilinmez, ben bu gibi durumlarda ucunu her daim açık bırakıyorum sıkıntı yaşamamak için.

Birde araç hangi marka ve model olursa olsun bana göre en önemli donanım dijital klima. Joy paketlerde klima manuel bildiğim kadarıyla.

6. hayali_53

hayali_53 Aktif Üye

Otomatik şanzımanlarının vites geçişleerini aşırı hissettirdiğini söylüyor kullanan bir arkadaş. Yakıt tüketimi olarak iyi ama ben size o bütçede 2013 seat leonu tavsiye ederim eğer küçük gelmez ise.

7. gsozata

gsozata Aktif Üye

Gittiğim her yere muhakkak bebek arabası ve bebek koltuğunu götürmek zorunda kalıyorum. Bu sebeple hb araçlar çok sıkıntı çıkartıyor. Bebek arabasını koyduktan sonra geriye doğru düzgün bir alan kalmıyor, önümüz yaz, sağa sola bir yerlere gitmek icap edince bagaj büyük önem taşıyor. Nasipse kurban bayramında da memlekete gitmeyi düşünüyorum.

8. DarkSaga

DarkSaga Aktif Üye

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tationwagon-1.6e-hdi-otomatik-297716865/detay

hocam hem daha ucuz hem ihtiyaçlarınızı karşılar hem de fluence 'ın ağzına fırın küreği ile havada çift salto atıp patlatır tersinden.

Ayrıca ekonominiz açısından kaygı duyuyorsanız daha uygun fiyatlı bir araç bakıp 35-40 000 lira civarı kalan 15-20 000 lira ile siz ciddi kazanımlar sağlayacak yatırım araçları önerebilirim. Network marketçisi ya da saadet zincircisi değilim yanlış anlaşılmasın :) kendi kullandığım ve ciddi miktarlarda kazandığım kaybetme riski de olmayan çoğu kişiler tarafından bilinmeyen yatırım stillerim var sadece :)

Not: Linkteki araç ile uzaktan yakından ilgim yoktur :)

yükseltaktak bunu beğendi.
  9. gsozata

gsozata Aktif Üye

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim, ilandaki araç hasar kayıtlı olduğu için fiyatı bu şekilde. 508 lere baktım, temiz bulamadım, ayrıca ikinci elide fluence göre çok ama çok zayıf.

Erol 61 bunu beğendi.
  10. hayali_53

hayali_53 Aktif Üye

Sadece bagaj ise octavia harika bir bagaja sahip.

11. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Reno arabalar ikinci el olarak satisi cok kolay yapilan arabalardir.. Bu yuzden avantaji cok, ic hacmi genistir ve yakit cimrisidir.. Orta segment araclari icerisinde bulunur.. Bu arac ile duydugum tek olumsuzluk arkasinin biraz yuksek olmasi, bu yuzden yuksek hizlarda virajlara girerken temkinli olun.. Ben tavsiye ederim.. Ama almadan once ekspertizi mutlaka yaptirin..

oltacı34 bunu beğendi.