Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Rina(İrina) Acil Yardım !!!

Konu, 'Balık Yemekleri' kısmında umooth tarafından paylaşıldı.

1. umooth

umooth Aktif Üye

Bugün sabah balık tutmak için bir arkadaşımla beraber denize açıldım dipte yatan oltama Vatoz türünden olan bu balık geldi yaklaşık 4.5kg olan bir balıktı ve livara koyup evin yolunu tuttum,balık haneye gidip balığı güzelce ayıklattım 2.10kg'da saf et çıktı fakat bu balığın nesi oluyor nasıl yapıcaz ızgara mı kızartma mı yoksa fırın mı ? Tecrübe eden insanlar pek güzel tadı olmadıgından bahsediyor ama merak işte yazık olmasın trofeye :)) Gün içinde Önerilerinizi bekliyorum..
    Umut'un Kardeşiyim..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

bu sabah bende tuttum bir tane geri saldım, mendabur balık heyecanlandırdı boşa :) bu balığın meraklısıda oluyormuş ama ben almayım.

4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Hüseyin selam nasıl vaziyetler sular temizlehdimi geçen geldiğim gibimi bu aralar senmi gitmiyorsun balığa raporluk birşeylermi yok.

5. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

merhaba nejat abi. bu sabah takıldım biraz, dip denedim levreğe denedim tık yok bir tane vatoz geldi işte. balık tutabilende yok kıyılamadı daha. ufak tefek ispari var onlarda iş yapmaz. zarganalar gelemedi istanbul'da takıldı kaldılar :p çok fazla çinekop yavrusu var lüferler havyarı bizim buralarada bolca serpelemiş :) biraz soğuması lazım suyun. gırgırlara baktım sabah onlardada sardalyadan başka balık yoktu.